Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A nagybátyám 4 éve eljegyezte a barátnőjét, és abban állapodtak meg, hogy akkor házasodnak majd össze, mikor a lány terhes lesz, megünnepelni a babát.

A nagybátyám nagyon szeretett volna gyereket, mikor már 1 éve sem jött össze elment mindenféle kivizsgálásra, és minden oké volt nála.

Ezután a barátnője következett, aki azt mondta, hogy nála is minden oké.

Próbálkoztak folyamatosan, majd 3 hónapja a nagybátyám talált egy fogamzásgátló gyógyszert a barátnőjénél (együtt laktak). Rákérdezett, és a lány elmondta, hogy végig szedte, mert ő igazából nem akar gyereket.

erre a nagybátyám úgy kiakadt, hogy rögtön szakított vele, és kidobta a lakásból (a nagybátyám lakása volt, a lány csak odaköltözött).

Szerintem ez nagyon hirtelen és meggondolatlan döntés volt, és szerintem a nagybátyám túlreagálta, ha 4 éve jegyesek, és gyereket terveztek, akkor szeretnie kellene annyira, hogy ezt megbocsássa, nem?

Azóta eltelt 3 hónap, és nem is beszéltek. A Lány próbálta hívni,keresni ezért számot változtatott, és facebookról is letörölte magát.


2013. szept. 23. 10:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a lényeges, hogy 4 éve jegyesek, hanem az, hogy hazudott neki ebben a dologban. Az sem lehet utolsó dolog, hogy emiatt esetleg más terveik vannak a jövőre nézve (például a nő még szeretni utazni, világot látni, a férfi viszont családot szeretne, megállapodni), emiatt hosszú távon esetleg kevésbé lesz működőképes a kapcsolat.
2013. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Jól döntött, hogy szakított vele. Gáz volt a lánytól, hogy hazudott.

Viszont az is sz.métség, hogy csak akkor hajlandó elvenni a nőt, ha már teherbe esett. 4 év eljegyzés alatt én sem lennék hajlandó gyereket vállalni, csak az esküvő után.

Tehát egyik fél sem korrekt, de a lány gázabb, mert hazudott.

2013. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
85%

Tudod mi a lényege egy kapcsolatnak kérdező.

A BIZALOM...

Na ez lett tönkre téve a nagybácsid szívében talán egy egész életre.

És te még azt a ringyót sajnálod?

Gondolkodj el és képzeld magad a helyébe.

Azt hiszem többet nem is néznél egyetlen férfira sem.

2013. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Hazugsagra éoült a kapcsolat.

Jól döntött, hogy lehet egy ember ennyire "szemét"?

Még vizsgálatokat is imitálja.

Én sem tudnám megbocsájtani a férfi helyében.

Gondod a fordított helyzetet is, hogy a férfi enm akar gyereket a nő megis bekapja a legyet, akkor te is fel lennl háborodva nem? Nh eze ennek az ellentettje.

Elhamarkodottnak nem volt elhamarkodtt a döntés..


26/n

2013. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Miert van mindenki lepontozva? Valakinek nagyon nem tetszik, hogy nem a lany partjat fogjuk... :P
2013. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Jah és én mint unokahúg semmit nem tennék.


Nagybácsi helyében pedig ugyanezt.

2013. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem, a lényeget már leírták előttem. Bizalom mint olyan, megszűnt a nő iránt. Annyit tennék hozzá, hogy ez pontosan ugyan olyan aljasság, mint az ellenkezője, amikor megbeszélik, hogy még nem akarnak gyereket, és mégis "véletlenül" becsúszik a tablettaszedés mellett.
2013. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Én nem fogom egyikük párját sem, csak próbálom megérteni a helyzetet, mert én nagyon szerettem a lányt is, meg a nagybátyámat is.


Én nem igazán tudom beleképzelni magam a helyzetbe, mert én mindent megosztok a férjemmel, együtt megyünk mindenhova, orvoshoz is, így ez a helyzet fel sem léphetne, illetve teljes mértékben megbízunk egymásban.


De a lényeg amit próbálok megérteni:

Ha 6 éve együtt vannak, 4 éve jegyesek, akkor csak kellene, hogy szeressék egymást, ha pedig így van, akkor nem kellett volna már aznap kitenni a csajt.

Megpróbálhatta volna megbeszélni vele a dolgokat, és hogy akkor most vége, vagy esetleg megpróbálhatják túltenni magukat. Ha esetleg összeházasodtak volna a gyerek előtt, akkor válás nem ment volna egy pillanat alatt, ez nekem olyan gyerekes viselkedés.


A lány viszont valóban egy hazug lotyó, és az is gyerekes, hogy könyörög azért, hogy fogadja vissza a nagybátyám.


És aki azt hiszi én vagyok az: hát nem :P

2013. szept. 23. 12:41
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ez az egyik legkeményebb hazugság, amit ember a párjával szemben megtehet. Sosem bocsátanám meg. Ennyire sunyi ember nekem nem kellene társnak az életben! Többre tartanám magam a férfi helyében és keresnék egy őszinte, szerető társat.
2013. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Eleve rossz döntés lenne egy ilyen mérvű hazugságra alapozni a kapcsolatukat. A megbeszéléssel kapcsolatban annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem most kellett volna megbeszélni ezt, hanem akkor, amikor a gyermekvállalás szóba került. Ezek után, nem hiszem, hogy megérdemelné a nő, hogy a nagybátyád végighallgassa a mentegetőzéseit.
2013. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!