Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a barátom nővére?

Utál a barátom nővére?

Figyelt kérdés
Több,mint egy éve járunk.Nagyon jól megvagyunk,náluk nagy a család,mindenkivel nagyon jól kijövök,mindenkit szeretek,ők is engem.. viszont a barátom 23 éves nővére pár hete furán viselkedik,néha odaszól csípősen,nagyon fura!Nemrég mentünk bulizni(férjnél van lassan fél éve..) a férje megdicsért,hogy csinos vagyok,ő is ugyanúgy öltözött fel,annyira feltünő volt pedig van 1000 más ruhája..(mentünk sütire,utána bulizni).Nem csak engem dicsért már meg,meg nem hiszem,hogy akkora baj,vannak dögös nők a családban még..azóta a csaj mosolyog rám,utána meg elfordul és összehúzza szemét,kis utálatos lesz..párom anyukája nagyon szeret,az öcsike is,de ő más lett.Utálhat,mert engem is szeretnek?
2013. szept. 9. 21:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*vannak még a családban lányok,akik dögöses,rosszul irtam. :) voltunk lagziba,,ha mentem táncolni ő is szaladt,ha leültem ő is,ha táncoltunk úgy riszálta magát,úgy ropta... annyira levagyok döbbenve..
2013. szept. 9. 21:07
 2/9 anonim válasza:
65%
Szerintem csak féltékeny, mert téged is megdicsért. Próbálj vele beszélgetni erről a dologról, hátha elmondja bővebben, hogy mi is a baja veled.
2013. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kül. ő egy gyönyörű nő,mindene megvan,mindenki irigy rá,ha féltékeny lenne rám,akkor az is nevetséges lenne,mert a nyomába sem érhetnék(persze nem is akarok,csak példának veszem).
2013. szept. 9. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy csak nagyon féltékeny típus és nem tetszik neki, hogy a férje más szép lányoknak bókol.
2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, de az is lehet, hogy más baja van, és rajtad vezeti le. Én a helyedben várnék, hátha elmúlik hamarosan. Ha nem, megkérdezheted a párodat.
2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
56%
Lehet küllemre szép, ha nincs önbecsülése. Akkor igenis lehet féltékeny.
2013. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nézd az én férjem bárkit megdicsér, aki magához képest aznap jól néz ki, legyen az a nagymamám, a húgom, vagy a kolléganője. Engem ez nem zavar, de többen megemlítették már nekem, hogy a helyemben kikaparnák a szemét. Ő ilyen, én így szeretem, és különben is, nekem bókol a legtöbbet! ;) Egyébként a legszebb nőnek is lehetnek önértékelési gondjai, meg féltékenységi rohamai. Beszélj vele, hogy mi a gond, miért olyan furcsa mostanában, stb.
2013. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűlet van benne féltékenység, egyrészt mert a tesójával vagy, másrészt meg a férje is megdícsérte a külsőd, harmadrészt meg az egész család szeret. Ha neki van önértékelési problémája, akár csekéj is, akkor fentiek már bőven kiválthatják nála ezt a viselkedést.

Szerintem kezeld minél lazábban ezt, semiképp se állj le vele vitatkozni, vagy ne vedd fel az ő eszközeit és kezdj el grimaszolni te is. Inkább próbálj meg vele is jó viszonyt ápolni, dícsérd meg az alakját, a ruháit, jegyezd meg hogy észrevetted mennyire szereti őt a férje... stb. Puncsolásnak tűnik, de valamivel meg kell nyugtatni és elkezdeni kiépíteni vele egy jobb kapcsolatot. Mindannyiótok érdeke, hogy ne legyen feszkó.

2013. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"férje megdicsért,hogy csinos vagyok,ő is ugyanúgy öltözött fel,annyira feltünő volt"


"vannak dögös nők a családban még"


"voltunk lagziba,,ha mentem táncolni ő is szaladt,ha leültem ő is,ha táncoltunk úgy riszálta magát,úgy ropta"


Az feltűnt neked, hogy mennyire hiú és felületes vagy? Felmerült benned valaha, hogy nem azért nem kedvel, mert "dögös" vagy és mert a férje vetett neked egy bókot, hanem valamelyik belső tulajdonságod miatt?!


Nem tudom, hogy nézel ki, de nem hiszem, hogy megáll a levegő, ha belépsz egy szobába, ellenben nevetséges, hogy azt hiszed, a sógornőd tánc közben téged utánoz, rád féltékeny, ahelyett, hogy egy percre leülnél elgondolkodni, hogy ha tényleg baja van veled, azt mi válthatta ki. Leragadtál ott, hogy csakis a csodaszép külsőd, ne már...

2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!