Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos a barátom...

Mennyire jogos a barátom hisztije?

Figyelt kérdés

Tegnap délután beszéltünk utoljára, amikor megkérdezte tőlem, hogy elmegyek-e vele beiratkozásra. Mondtam, hogy még nem tudom, mert lenne itthon is mit csinálnom, meg fáradt is voltam akkor már(ma se voltam fittebb). Erre rám csapta a telefont, hogy nem akarok vele lenni. Este is meg ma is próbáltam hívni, de nem vette fel és még csak vissza se hívott(amúgy ingyen beszélünk).


Elvileg szeptember végén összeköltöznénk(1 éve leszünk együtt), de nem ez az első alkalom, hogy -szerintem- a semmin így behisztizik. A barátom 24 éves.


2013. aug. 31. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem beparazott h elkezed lerazni! Vagy csak rossz napja volt, van.
2013. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor is vannak kötelességeim. a takarítást senki nem fogja megcsinálni helyettem. de az biztos, hogy én nem fogom többet keresni. majd hív ha akar.
2013. aug. 31. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Megmondom oszinten en sem keresnem ha a helyedben lennek!;)
2013. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A barátodnak van igaza, szörnyű vagy
2013. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresném többet a helyedben, ha arra nem méltat, hogy felvegye a telefont ha hívod, akkor elmehet a fenébe. Elvégre a párod, vagy mi, az a minimum, hogy ha hívod, felveszi!
2013. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátom már 11. napja nem hív fel,jó..én se őt. és facebook-on közölte, hogy letiltatja a kártyámat,amin ingyen beszéltünk, és fogalmam sincs min "vesztünk" össze.
2013. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó: sajnállak. azért közölhetné kulturáltabban is, hogy szakítani akar.
2013. aug. 31. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha a barátjának kötelessége felvenni a telefont, akkor a barátnőjének is kötelessége lenne őt elkísérni :)

Egyébként ha gyakori ez a dolog, hogy megkér valamire, és te húzgálod rá a szádat, ő meg mindent megtesz érted, akkor jogos a sértődés. Ha egyszeri alkalom, akkor meg nem jogos.

2013. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez a 3. eset, hogy behisztizik nekem. én direkt már nem kérek tőle semmit(de senkitől se kérek segítséget, ha nem muszáj), pont emiatt. és ő se kér meg túl gyakran ilyenekre, hogy kísérgessem. amikor azt intéztük, hogy ingyen beszélhessünk vagy 2 hétig jártunk T-fosról T-fosra. Akkor elég sokat kísérgettem, egyszer nem mentem el, mert én éppen nem értem rá.
2013. szept. 1. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as megmondta a frankót.

A kérdező 9-es kommentje bennem olyan benyomást kelt, hogy tényleg kicsit le akarod már rázni...

2013. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!