Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátom. Mit tegyek?

Megcsalt a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itthon, gondolom a saját ágyunkban. Tegnap éppen jöttem haza a munkahelyemről és hallottam a csaj nyögését meg hogy a barátom olyanokat mond, hogy mennyire finom meg ilyenek. Hirtelen azt se tudtam, hogy mit csináljak ezért elmentem otthonról és gondolkoztam. Nem szóltam neki semmiről mert kíváncsi voltam, hogy hogy fog velem viselkedni. Van pofája hozzám bújni, puszilgatni és szexelni akart de ellöktem folyamatosan magamtól és még azt kérdezgeti, hogy mi bajom van. Az a baj, hogy mindennél jobban szeretem, ő az első komoly kapcsolatom ami 3 éve tart és nem akarom, hogy vége legyen de lépnem kell. Ki tudja mióta csinálja... Mit tegyek? :( Szeretem de azt akarom, hogy ugyanannyira fájjon neki mint nekem és érezze, hogy mit veszít.
2013. aug. 17. 08:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

pápá


ezt tedd. gondolkodás nélkül tedd ki a szűrét.

2013. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
ha megkérdezi, mi bajod van, mondd el neki
2013. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem miért nem mentél be. Nem voltál kíváncsi arra, hogy mi történik és ki van a barátodnál?


Nálam lapát lenne egyből. A szerelemnél van még egy ugyanolyan fontos momentum egy kapcsolatban: a bizalom.

2013. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

"Szeretem de azt akarom, hogy ugyanannyira fájjon neki mint nekem"


Gyere át és bosszuljuk meg!!

2013. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%

Keress sürgősen másik albit, ha albiban vagytok.

Ha a te lakásodban vagytok, pakold össze a cuccait, amíg nincs otthon, tedd az ajtó elé, és írd rá, hogy "Tegnap xy-kor már itthon voltam, de hallottam elfoglalt vagy, inkább sétáltam egyet. Ma te sétálsz. El innen és örökre." Vagy valami hasonlót. És cserélj zárat is!!

Ha az ő lakásában vagytok, keress egy megbízható barátnőt, aki befogad pár napra, amíg találsz albérletet, vagy menj haza a szüleidhez, ha tudsz. Szintén hagyhatsz vmi üzenetet.

Mondják majd itt, hogy beszéld meg vele. De ezen nincs mit beszélgetni. Beszélgetni az előtt kellett volna, hogy megcsalt. Elmondhatta volna, mi nem tetszik neki a kapcsolatban. Most már felesleges beszélgetni.

2013. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, hogy lehet mindennél jobban szeretni egy olyan embert, aki megcsal, átver, és ki tudja mióta?
2013. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Ha biztos, hogy nem valami video hallatszott ki a szobából, el kell hagyni. Ma. Ne törődj, azzal, hogy "neki fájjon" nem kell bosszút állni, mert csak növeled a saját bajodat.
2013. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%
kuka
2013. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

Azt akarod, hogy neki is fájjon? Dobd ki, mint macskát sz*rni!!

Nálam már abban a pillanatban repült volna, főleg ha a saját lakásomban csinálja ezt!

Az ilyen még gerinctelenebb aki otthon, a közös ágyon csalja meg a barátnőjét/barátját!

2013. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
35%
Beszélj vele és ha marasztal vagy ezután is a kegyeidt keresi és azt hogy megbékítsen akkor érdemes elgondolkodni:)
2013. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!