Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mit tegyek? A barátom...

Na most mit tegyek? A barátom elhagyott, megcsalt, amit szépen le is tagadott.

Figyelt kérdés
És most érettségizek!! Hogy tanuljak?
2010. ápr. 25. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Úgy hoyg kikapcsolod a telefonodat vagy eldobod a fenébe

A Tvt is kikapcsolod, vagy akár ki is dobhatod, meg a számítógépről is az összes fényképet csak az office maradjon fent!

A barátodat is kikapcsolod a fejedben mintha nem is létezne, leülsz kinyitod a könyvet és hangosan olvasol!!


Aztán megoldasz egy feladatot és megint végigolvasol egy tételt és így tovább ezt reggel 7 től este 11 ig!!


Közben 2 óránként megeszel egy tábla csokit vagy egy zacskó törökmogyorót, és csinálsz pöpec teákat!

2010. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Esténként lazításképp játszhatsz egyet a Pac-mannel és kisírhatod magad itt!


Üdv!

2010. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben. A pasim a vizsgaidőszak kellős közepén dobott. Pár nap alatt lement pár kiló, plusz nem tudtam odafigyelni a tanulásra. Azért megpróbáltam minél többet tanulni, de elég nehéz volt. Megértelek. Próbálj meg most haverokkal együtt lógni kicsit, hogy lazíts is, ne mindig a tanulás. 24 órában úgysem tanul az ember. Akár egy jó kis biciklitúra is jót tehet. Romantikus filmek, számok tilosak. Semmiképp se mennj olyan helyre, ami emlékeztet rá, ne próbálj meg beszélni vele. És ne ez legyen folyton a téma a legjobb barátoddal, az se jó, ha százszor elsírod ugyan azt. És hagyd, ha egy barátod ki akar lendíteni a mélabúból. Nézz a tükörbe minden nap, mond el magadnak, hogy szép vagy, és már nincs szükséged erre a hazug emberre, és most neked érettségizni kell, muszáj, hogy menjen a dolog. (hidd el, ez is segít. Önbizalom építő is) Hajrá, menni fog!
2010. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 évesen ugyanez történt velem.Szedd össze magad és próbálj meg tanulni,mert nem azért csináltad idáig,hogy most megbukjál!Most ez a legfontosabb,hiszen ha nem érettségizel le minek kínlódtál idáig?Erre gondolj!Nekem sajna nem sikerült.Matekból megbuktam.36 éves vagyok,azóta is bánom!Sok sikert!
2010. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi rendesek vagytok. Az a legrosszabb, hogy fogalmam sincs miért csinálta. A 2,5 év alatt soha egy rossz szava nem volt hozzám, minden nap százszor elmondta hogy szeret. Senki nem nézte volna ki belőle. Én meg főleg nem.
2010. ápr. 25. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.

De most komolyan: ha ezt tette, nem szeret, és ugyebár nem akarsz olyannal lenni, aki nem szeret. Majd jön egy jobb.

2010. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Velem is pont ez történt 1 évvel ezelőtt. Hülyén hangzik,de nekem a tanulás segített,nagyon beletemetkeztem. A telefont kikapcsoltam,a netet elkerültem nagy ívben. Próbálj meg több időt a barátaiddal tölteni és meglásd az idő majd enyhít a dolgon! Teljes mértékben megértelek! Sok sikert az érettségihez és föl a fejjel! 21/L
2010. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam nem rég. Azt mondják a munka /tanulás/ jó terápia ilyenkor (főleg a te esetedben, érettségi előtt). Ha nem megy, tarts szünetet, gondold át a helyzetet, tisztázd magadban és próbáld lezárni. De tényleg nem érdemes a tanulást elhanyagolnod.
2010. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:35


Fél év múlva mehettél volna újra, de még most is mehetsz bármikor, sőt ki is egészítheted más tárgyakkal..


Tárgyanként 15-20 ezer a vizsga, 15 a javító vizsga..

2010. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!