Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy 100%-ig bíztatok a másikban hogy nem csal meg s mégis megcsalt/elhagyott?

Figyelt kérdés

Tehát ismertétek a másikat évek óta, és tudtátok, hogy soha sem csalna meg, mert ő nem olyan, aztán mégis jött a meglepetés?


Tehát tűzbe mertétek volna tenni a kezeteket érte, --ilyen esetekre vagyok kíváncsi!


2010. máj. 19. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem még nem csaltak meg. És tudd, hogy akármilyen válaszokat is kapsz, egy kapcsolatban akkor is a legfontosabb a bizalom. Ha nem vagy képes megadni, akkor sokkal valószínűbb, hogy el fognak hagyni, meg fognak csalni.


20F

2010. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, hogy megcsaltak volna.


20F

2010. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
már igen, én addig bízokmeg valakiben 100%-an ha ő nem ad rá semmilyen okot h. ne bízzak benne.Én általában mindig megpróbálok mindent megadni, kedves vagyok, segítőkész, szexben megpróbálok mindent,Sőt valaki miatt még 1 10cm-es sarkú csízmát is vettem,mert neki ez volt a vágya.Amúgy nem minden pasi arra megy h. megkapjon mindet és akkor nem csalja meg a párját, ha olyan beállítottságú, gondolkodó és nem szerelmes akkor simán megcsalja a másikat.
2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

lány vagyok...de hasonloan voltam az exemmel..

soha nem bizott bennem pedig 3éven át bizonygattam hogy nem csalnám meg,..majd egy nap jött egy "jobb"aki mindazt megadta amit az elözö nem,tehát félre léptem...

ettöl lehetek bármi ami más száján kijön ..de változik az ember!!és tenni kell azért hogy a Te elképzeléseid müködjenek és ne egy másiknak érj fel!!

2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már így ...hogy teljes mértékben meg bíztam a "fiúmban" de aztán engem is ért egy hatalmas "meglepetés"

hogy ő sem különb másnál... szakítottunk .....

De végül meg bocsájtottam neki aki most a férjem és boldog házasságban élünk....:)

mindenki tévedhet...1x(többször nem) :)

2010. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

szerintem bárkit megcsalnak, mindenki meglepődik, az is, aki addig féltékeny volt

szóval ha nem is bízunk 100%-ban, akkor is hidegzuhany

kérdés:

le lehet úgy élni hosszú-hosszú éveket 2-5-10-20, hogy csak egyetlenegy nővel/pasival van szex?

2010. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jártam így... én olyan beállítottságú csaj vagyok, aki nem féltékenykedik. Teszek azért, hogy a páromnak minden tekintetben jó legyen velem, de úgy gondolom, attól hogy fölöslegesen stresszelem magam a féltékenykedéssel, még ugyanúgy megcsal ha akar. Előző páromban vakon bíztam, majd elhagyott, mert "talált egy jobbat". Így szó szerint a képembe vágta, majd elmondta hányszor és mikor csalt meg. Egyetlen egyszer éreztem rá, hogy valami nem oké, de akkor rezzenéstelen arccal a képembe hazudott, és megnyugtatott hogy nincs okom aggodalomra. A kapcsolatunk végén kiderült, hogy volt... Hát mindegy, ez így alakult, hatalmas pofon volt az élettől, azóta azért kicsit elővigyázatosabb vagyok, nem vagyok annyira elvakult, de a mostani páromban is 100%-ig bízom, amíg okot nem ad rá hogy ne tegyem.

Az egyik kérdésre válaszolva, szerintem agyban dől el, hogy lehet e 2-5-10-20 évig egyetlen egy emberrel élni, szeretkezni! Lehet hogy jön egy adonisz, akivel szívesen megtenném, de ha szeretem a páromat, és TISZTELEM, akkor nem fogok lefeküdni vele! 20/L

2010. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos volt ilyen. Csúnya vége lett...:(((
2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

"le lehet úgy élni hosszú-hosszú éveket 2-5-10-20, hogy csak egyetlenegy nővel/pasival van szex?"


Igen, le lehet, legalábbis nagyapáink még tudták hogy kell.

A mai világban viszont már nem igazán hiszek benne, hogy létezik ilyesmi. A modern világ felépítettség egyszerűen olyan, hogy ez alig lehetséges. Mármint h valaki ne csalja meg a másikat.

Régen minőségi kapcsolatok voltak mennyiségi helyett, az emberek nem is annyira a külsőre építettek + ha évente egyszer bement valaki a faluból a városba, sok alkalom nem is nagyon volt félrelépni.


Röviden szólva ami a modern világ egyik előnye, ugyanúgy a hátránya is: hogy könyebb ismerkedni. Könyebb közel kerülni de könyebb távolodni is.

2010. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acel ***** válasza:
100%

Nálunk még nem volt ilyen,de csak tanácsolni tudom a lányok irányába, hogy a féltékenység az halál a kapcsolatra nézve!!! Hiába nem csaltam meg és nem is kerestem rá alkalmat, de az őrületbe kerget, féltékeny a párom. Törődni kell a másikkal nem a nyakára mászni, de minden egyes alkalommal, amikor úgy érzed, hogy necces a dolog, akkor tölts vele minden időt. Én pl több mint 2 évet éltem úgy, hogy jószerivel még meg se néztem más lányt, de kevés lett a törődés + állandóan hogy "meg fogom csalni", és elkezdtem nyitott szemmel járni : nem biztos hogy kell ez nekem, pláne hogy én mindenben megbízom a páromban... mondjuk tisztáztam a helyzetet hogy nekem így ez nem fog kitartani azóta javul a tendencia :)

3+ év kapcsolat 21F

és le lehet élni az életet egy valakivel csak szeretni kell azt az Egyet!

2010. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!