Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy 100%-ig bíztatok a másikban hogy nem csal meg s mégis megcsalt/elhagyott?

Figyelt kérdés

Tehát ismertétek a másikat évek óta, és tudtátok, hogy soha sem csalna meg, mert ő nem olyan, aztán mégis jött a meglepetés?


Tehát tűzbe mertétek volna tenni a kezeteket érte, --ilyen esetekre vagyok kíváncsi!


2010. máj. 19. 12:18
1 2
 11/13 LN09 ***** válasza:
100%

kérdés:

le lehet úgy élni hosszú-hosszú éveket 2-5-10-20, hogy csak egyetlenegy nővel/pasival van szex?



Én 10 éve élek a párommal aki mára a férjem lett és nem csaltuk meg egymást, és nem is áll szándékunkban.

Pedig fiatlok vagyunk. Én 15 éves voltam amikor összejöttünk, most 25 vagyok.


Persze, erre irhatnátok, hogy de 15 évesen jöttem vele össze, és egyikünk sem élte ki magát... Lehet, de nem érzem, hogy nekem másik pasi kéne, hogy esetleg más többet tudna nyújtani.


Azt nem tudhatom mit hoz a jövő, de gondolom ha 10 évig nem csaltam meg, nem most fogom elkezdeni.

2010. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
6 éve élünk együtt a párommal... 8 hónapja vagyunk házasok... soha nem csaltak meg és én sem csaltam meg soha senkit... 1000 %-ban biztos vagyok, hogy soha nem fog megcsalni a férjem... bármikor tűzbe tenném érte a kezem... 25/nő
2010. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!