Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belepusztulok elhagyott SOS!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belepusztulok elhagyott SOS! Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
majdnem 3 évig voltunk együtt.kisebb nagyobb szakitásokkal.Vle vesztettem el ő volt az elsö aki hozzámért ugy ,aki megcsokolt...ő volt a mindenem a családommal is szemeb száltam miatta az ő családja is befogadott midenn komoly volt terveztük a jövöt az utobbi egy évbe nagyon soakt veszekedünk durván trágár szavak verekedés(én öt tudom hüyle vagyok:S) de imádom csak nagyon heves vagyok de ő is...legutobb 4 honapra szakiottunk votl egy 2 honapos kapcsolata azztán haza hivott mert svájcban dolgoztam egy ideig...szal sirva h engem szeret mert svájcban dolgoztam. én hazajöttem de csk ment a veszekedés burtálisan és...szakiottt velem azt modnta a 2 honapos kapcsolatához megy vissza mert ott nem veszekednek meg rendes kedves csaj.....de én belepusztulok ..:S:( azt modnta ha az Isten ugy akarja akkor még összekerülünk de oylat is modnott h ha ez a csaj elhadja akkor nem kel neki senki alkoholista lessz meg yielenk ...meg h ugy érzi msot követi el élete legnagyobb baklövését:(de őt választotta azt modna a veszekedések miatt mentünk szét pedig filmbe illö szerelem voolt:S mit tegyek? várjam hátha felbukkan ráájön megint h én kellek neki? eggyáltalán ha várjak mennyi idöt várjak rá?:( vagy ahdjam...nem birom ki h más érjen hozzám nem kell más :S(((
2011. aug. 25. 19:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi ha helytelenül irok meg fogalmazok de kivagyok és egy ksiit ittas mert azazl kötöm le magam ...nem elszek alkoholista csak jo néha 1-3 pohár bor :S ezzel kötöm le magam meg zenével de az is szerelems szám nem birom:S kise tudom magam sirni..áááh...
2011. aug. 25. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz többet vele!Így megaláz ezzel és még utána bánkódsz?Na neeeeeeem....vegyél erőt magadon,és keress mást!

Ja,és a tanulság...egy f.asz sem érdemli meg,hogy a családi békét felrúgd miatta...nem tudhatod meddig fog tartani.A család viszont mindig megmarad,és csak rájuk számíthatsz.

2011. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? sztem hagyd pár napig pihenni a dolgot, addigra ő is lecsillapodik
2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19 ö 21 :( any ais azt modnta h belémtaposott emg letiport:S de én nem ugy érzem és magam hibásztatom mert nemszabadott volna vele roszol bánni:S akkor várjak pár napot vagy 1hete avgy 2-öt? vagy milegyen:( köszönöm a gyors válaszokat:(
2011. aug. 25. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
na most kellenek a barátaid.. akiknek mindig kibeszélheted gondjaid..
2011. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
amugy:S nem tudok msét keresni nem merek:s én nem merek megitn mással lefeküdni:S meg iylenek:S irtozom h hozám érjen más ...miért vagyok én ennyire jo ksilány:S mások ugy tovább tudnak lépni h csak nah:S
2011. aug. 25. 20:17
 7/12 A kérdező kommentje:
igen msot megyek a legjhobb barátnömel fél 9 kor beülünk valahova megiszok egy pohéár vörösbort kibeszélem magam:Sdee akkor is ..aznap mikor elmodnta h vele akar lenni nem velem akkor este valami nyotma a melkhasom és jött fel a torkomban valami csomo és ott maradt:S 4 ig fentvoltam anyával:S majd emg fulattam aztán tegnap is:S ma nem volt yilen ez m ileeht ? az ideg?:S:S
2011. aug. 25. 20:19
 8/12 anonim ***** válasza:
orosz rulett
2011. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen méltóságod...a "pasid" más nőbe mártja a f.aszát,aztán beléd,aztán most megint belé...?ez undorító!!!!! Nő vagy,nem pedig lábtörlő...jó lenne ha észben tartanád!A pia meg lehet,hogy segít rövid távon,de hosszú távon csak tönkretesz....mindenki túléli az ilyen csalódásokat..te is vegyél erőt magadon!!!!
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Loise0310 válasza:
Háát... ez nem a legjobb szituácó. Szerintem, ha úgy érzed te vagy a hibás, akkor kérj tőle bocsánatot, s adj neki egy kis időt gondolkozni. Ha nem megy vissza, baromi nehéz lesz, de próbáld meg elfelejteni, ha visszamegy akkor próbáljatok mindketten változni kicsit... :)
2011. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!