Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belepusztulok elhagyott SOS!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belepusztulok elhagyott SOS! Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés
majdnem 3 évig voltunk együtt.kisebb nagyobb szakitásokkal.Vle vesztettem el ő volt az elsö aki hozzámért ugy ,aki megcsokolt...ő volt a mindenem a családommal is szemeb száltam miatta az ő családja is befogadott midenn komoly volt terveztük a jövöt az utobbi egy évbe nagyon soakt veszekedünk durván trágár szavak verekedés(én öt tudom hüyle vagyok:S) de imádom csak nagyon heves vagyok de ő is...legutobb 4 honapra szakiottunk votl egy 2 honapos kapcsolata azztán haza hivott mert svájcban dolgoztam egy ideig...szal sirva h engem szeret mert svájcban dolgoztam. én hazajöttem de csk ment a veszekedés burtálisan és...szakiottt velem azt modnta a 2 honapos kapcsolatához megy vissza mert ott nem veszekednek meg rendes kedves csaj.....de én belepusztulok ..:S:( azt modnta ha az Isten ugy akarja akkor még összekerülünk de oylat is modnott h ha ez a csaj elhadja akkor nem kel neki senki alkoholista lessz meg yielenk ...meg h ugy érzi msot követi el élete legnagyobb baklövését:(de őt választotta azt modna a veszekedések miatt mentünk szét pedig filmbe illö szerelem voolt:S mit tegyek? várjam hátha felbukkan ráájön megint h én kellek neki? eggyáltalán ha várjak mennyi idöt várjak rá?:( vagy ahdjam...nem birom ki h más érjen hozzám nem kell más :S(((
2011. aug. 25. 19:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
20:37 iGAZADVAN TEGNAP PROBÁLTAM JOPOFIZNI de belémaposott mikor a jövendöbeli csajárol kérdeztem:S felkapta a vizet:S h egy témán vagyok:S meg mdontam hksizerettbe meöle..hazuttam:S:D erre ő aha aztán azt modnja nemveszed észre h unlka már? azért köszönök annyiszor el? mert vagy 4 szer köszönt :S msn volt ez :S letiltottam majd szeptemberbe visszatiltom valamikor kiváncsi leszek h vannak eggyüt mert érzem h kezdi megbánnai Am aztmondta h nem fexik le vele jo sokáig velem is 2,6 lév kelelt h megtgye szégynelös meg iylynek:S szal ezt enm hsizem majd csak késöbb
2011. aug. 26. 08:48
 12/12 anonim ***** válasza:
20:37-es vagyok..na látod...nem hiszem,hogy arra van szükséged,hogy beléd tapossanak...szeretetet vársz,az ellenkezőjét adja...nem kell ez neked.Jobban jártál,hogy megszabadultál tőle.Tessék csak pasizni,ez sokkal jobb orvosság a sebedre,mint a pia.. ;-)
2011. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!