Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátom nővére most fog...

A barátom nővére most fog szülni. Fiú babát vár. Barátommal nem tudjuk mit ajándékozhatunk nekik. Babakocsi, ruhák, játékok vannak már. Adtok valami tippet? Köszi 23/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Első hetekben, hónapokban nagyon jó ajándék a pelenka, popsitörlő. Más nem is nagyon szükséges. Esetleg pl. az Avent-nek van kezdőcsomagja, amibe cumisüveg, cumi, kefe van, erre később is szükség lehet. Én legalábbis ezeket kértem az ismerősöktől, családtól.
2010. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezzétek meg mire lenne szükségük.
2010. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pelenka, babaápolási cuccok, (popsitörlő, fürdető stb.), ezekkel nem foghattok mellé. Igaz, hogy majd ők tapasztalják ki, hogy milyen márka válik be nekik ezekből, de legalább ki tudnak próbálni többfélét.

Én kaptam egy botmixert, annak nagyon örültem, mert nem volt nekem előtte, nagyon praktikus, ha már a babának is főz majd.

Egy pelenkázó táskát is kaptam, ez is jó ajándék lehet, mindent elnyel, cumisüveg, pelus, ruhák stb., ha útra kelünk, és abban csak a baba cuccai vannak.

2010. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én maradandóbb ajándékot vinnék, mint a pelus. Pl csörgő, morzsolókendő, zenélő forgó pl.

A cumisüveggel vigyázzatok, mert ha csak szopizni fog, akkor nem lesz rá lehet szükség. (A fiam 7 hós és még nem látott cumisüveget, ha rajtam múlik, nem is fog.)

Kistakaró, ami otthonra is és a babakocsiba is jól jöhet.

Kiskád esetleg? Pelenkázófeltét, ha még nincs.

2010. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy babanaplót, nagyon örültem, szorgalmasan töltögetem, örök emlék marad :)
2010. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii!
2010. ápr. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!