Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végig kellett volna néznem,...

Végig kellett volna néznem, hogy bántja a nővéremet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet velem van a baj de nagyon allergiás vagyok arra ha valaki veszekszik a nővéremmel még akkor is ha idősebb nálam. A pasijával már egy ideje nem olyanok a dolgok mint amilyennek próbálják előadni. Nem egyszer kaptam rajta a paliját, hogy kiabál a tesómmal olyan dolgok miatt amiket nem is csinált. Egyszer beszélgettem vele és azt mondta, hogy elege van belőle mert mindig ok nélkül veszekszik vele de valamiért nem szakítanak. Nem tudom miért. Péntek este nálunk volt a pasi aki már az elejétől nem volt szimpatikus nekem és hallottam, hogy kiabál a tesómmal és megláttam, hogy felpofozta. Akkor elborult az agyam és neki mentem. Én jogosnak érzem mert a mi házunkban senki ne csinálja ezt aki nem tartozik ide. Nem hiszem, hogy volt rá oka. Ki is dobtam a házból és neki is megmondtam, hogy ha még egyszer beteszi ide a lábát akkor szilánkosra töröm de a kezét is. Tesóm meg azt mondta hogy ne avatkozzak bele a dolgukba legközelebb, anyám meg helyeselt. Most komolyan mi ez? Mit kellett volna tennem, szurkolni kellett volna és mosolyogva nézni? Alapból ver az ideg ha arról van szó hogy valaki nőt bánt. Ha már annyira férfi akkor olyat üssön meg akivel egy súlycsoportban van. Tényleg nem kellett volna?

18/F


2013. szept. 8. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon is helyesen cselekedtél! Sok ember képtelen kiállni magáért (főleg nők családon belüli erőszak esetén sajnos), és eltűrnek mindenféle megaláztatást. De neked van igazad, ez nem normális magatartás, és aki úgy tudja csak kezelni a konfliktust hogy felpofozza a másikat annak nem való párkapcsolat!
2013. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy lehet már a nővéred ahhoz, hogy megvédje magát, vagy legalábbis szóljon, ha segítség kell.
2013. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól tetted, hogy közbeavatkoztál, mert nincsen olyan szituáció, nincs az az indok, amikor jogos lenne egy nőt megverni. Komolyan nem is értem anyukádat se.

Az igaz, hogy más párkapcsolatába nem illik beleavatkozni, de itt most nem erről volt szó. Helyesen cselekedtél!

2013. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Azért elgondolkodhatnának hogy mi tartja össze őket, és ennek így van-e értelme. :S
2013. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted,ne foglalkozz azzal,amit mondtak,nővéred túl gyenge személyiség,örüljön,hogy az öccse legalább vigyáz rá.
2013. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Verd el a nővéredet is.
2013. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!