Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végig kellett volna néznem,...

Végig kellett volna néznem, hogy bántja a nővéremet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet velem van a baj de nagyon allergiás vagyok arra ha valaki veszekszik a nővéremmel még akkor is ha idősebb nálam. A pasijával már egy ideje nem olyanok a dolgok mint amilyennek próbálják előadni. Nem egyszer kaptam rajta a paliját, hogy kiabál a tesómmal olyan dolgok miatt amiket nem is csinált. Egyszer beszélgettem vele és azt mondta, hogy elege van belőle mert mindig ok nélkül veszekszik vele de valamiért nem szakítanak. Nem tudom miért. Péntek este nálunk volt a pasi aki már az elejétől nem volt szimpatikus nekem és hallottam, hogy kiabál a tesómmal és megláttam, hogy felpofozta. Akkor elborult az agyam és neki mentem. Én jogosnak érzem mert a mi házunkban senki ne csinálja ezt aki nem tartozik ide. Nem hiszem, hogy volt rá oka. Ki is dobtam a házból és neki is megmondtam, hogy ha még egyszer beteszi ide a lábát akkor szilánkosra töröm de a kezét is. Tesóm meg azt mondta hogy ne avatkozzak bele a dolgukba legközelebb, anyám meg helyeselt. Most komolyan mi ez? Mit kellett volna tennem, szurkolni kellett volna és mosolyogva nézni? Alapból ver az ideg ha arról van szó hogy valaki nőt bánt. Ha már annyira férfi akkor olyat üssön meg akivel egy súlycsoportban van. Tényleg nem kellett volna?

18/F


2013. szept. 8. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez tök aranyos volt tőled, ezért akartam én is mindig egy bátyót. Jól tetted.
2013. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Büszke vagyok rád, vannak még normális pasik is ezekszerint. (ne értsetek félre, nem a verekedés miatt)
2013. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Végre egy igazi férfi! Gratulálok!


A testvéred pasija meg éppen az ellenkezője. Aki megüt egy nőt, az mocskos tróger, de nem férfi.

2013. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha az anyukád és a testvéred konzervatív nők, nem fognak neked igazat adni. Van egy ilyenfajta mentalitás, amikor nem érzik gáznak a családon belüli erőszakot, csak ha kiderül. Szomorú, hogy a testvéred nem tud kiállni magáért, hogy nem dobja ki a csókát, és az anyukád sem tesz semmit.


Ettől függetlenül te cselekedtél helyesen.

2013. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 piriiiiii ***** válasza:
95%
Egyetértek a többiekkel. Különösen átérzem, mivel van egy nővérem, és biztos, hogy megőrülnék, ha történne Vele valami.
2013. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

"Ha az anyukád és a testvéred konzervatív nők, nem fognak neked igazat adni."


AZért, mert valaki konzervatív, még nem feltétlenül fogadja el azt, hogy verjük a nőt.

2013. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tehát akkor én csináltam jól ezek szerint. Olyan hülyék amúgy mind a ketten. Nem hiszem el, hogy valaki ezt állja. Vagy ezek élvezik?
2013. szept. 8. 22:35
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Helyesen cselekedtél, a nővéreddel meg az anyáddal meg valami nem stimmel.
2013. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Helyesen cselekedtél szerintem. Remélem a nővérednek van annyi esze hogy az első pofon után kirúgja a pasit...
2013. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Jól csináltad. Ne aggódj, különben mindketten nőből vannak, ha csak ülsz és nézed a műsort, utána lehet, azt rótták volna fel, hogy nem avatkoztál közbe. Én is nő vagyok, de én biztos, hogy hálás lennék egy ilyen mozzanatért. Én is minden teketória nélkül birokra kelnék az öcsémért és a lányomért is, pedig nem vagyok agresszív fajta, de csak egyszer kell, hogy kihozzanak a sodromból.

A kiábrándult női nem nevében, és a nőket verő mocskok ellenében is hálásan köszönöm, amit tettél.

2013. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!