Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az olyan...

Mi a véleményetek, az olyan nőkről, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róluk?


1. Megvan a véleményem róluk,de mivel kulturált ember vagyok,nem részletezném....

2. Arra jók amire,ha az asszony hanyagolja a férjet,jól meg...azt hazudja hogy elválik,így akár rendszeres is lehet,azt' kész,de mégis velem éli le az életét,mikor kiderül elhajtja.....

3. Gyűlölöm őket,mert belerondítanak egy kapcsolatba,bár nyugtat a tudat,hogy azon kívül hogy a pasi kiélje rajtuk a szexet,másra nem jók,de tudom ők sokat képzelnek magukról,szeretnek más jövőt kombinálni maguknak a pasival, hát felőlem!

4. Semmi!Ha nekem nagyon tetszene egy házas férfi,és a vonzalom kölcsönös lenne,engem nem zavarna hogy házas....


2013. szept. 7. 20:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Miért lett töröltetve a véleményem?

Mert nyíltan rámertem kérdezni, hogy miért zavar téged az, hogy vannak ilyen nők is?

2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Leilah honnan tudod h mennyire boldogok?
2013. szept. 8. 14:58
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem szép dolog házas emberrel járni, de az se szép dolog, amikor valaki hagyja tönkremenni a kapcsolatát, aztán a másikat okolja a félrekacsintásért. Hányszor láttam már, hogy jó pasi mellett ott a lenőtt hajú zsírdisznó a foltos melegítőben, abban a boldog tudatban, hogy ő már megtehet akármit, és ha megcsalják, úgyis ő lesz a szegény áldozat. Persze, hogy a pasi ilyenkor megnéz más nőt.


Máskülönben a nagyobb hibás mindig az, aki félrelép. Amikor megházasodott, ő fogadott hűséget a feleségének. Én nem álltam ott mellette, hogy "ünnepélyesen fogadom, hogy sose mászok bele a Klári és a Pali házasságába". Elég vicces az is, amikor Klári ezek után azzal nyugtatja magát, hogy "nem csalt volna meg a Pali, ha nincs itt ez a ribi, elvégre semmi saját akarata nincs a Palinak, tehát kizárólag a másik nő bűne".

2013. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

"Ki mint vet,úgy arat!"


Persze. A gázolókat is mindig elgázolja az autó, a biciklitolvajoktól is mindig visszalopják a lopott biciklit.


"Nem,de én meg azt nem szeretem,mikor a belerondító nők magukat védik...."


Elfelejtetted kikötni, hogy csak veled egyetértő válaszokat vársz. Most mit akarsz a szeretőként élő nőktől? Szórjanak hamut a fejükre, hogy "eddig nem láttam be a hibámat, de most, hogy itt vagy, Mester, elért a megvilágosodás!" ?


"Nekem az nagyobb dicsőség,hogy vagyok annyira életképes,hogy találok magamnak szingli pasit,mint hogy el tudom csábítani a másik levetett,használt pasiját...."


Gondolom, az is dicsőség, hogy milyen szépen beszélsz embertársaidról. A felnőtt férfiak nagy részének már volt párkapcsolata, akkor mindenki a levetett pasija valakinek? Te is nagy valószínűséggel a levetett nője vagy valakinek.

2013. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Leihal

Lehet ugy latod kivulrol a rossz emberek boldogok de ez csak a latszat az alma kivul fenyes lehet belul rohadt.

Siker a te szemedben siker nem egyenlo a lelki bekevel es a belso boldogsaggal.

lehet az akinek latszolag nem megy a szekere pont a legboldogabb ember es tisztan nezz minden reggel a tukorbe.

Szamomra a sajat lelkiismeretem a lelki bekem a legfontosabb ezert nem lopok csalok hazudok meg ha ettol nem is jarok jol.

Tiszteletbe tartom a hazassagot a mas ferjet mas vagyonat.

Boldog embernek tartom magam bar az anyagiak nem vetnek fel a sajatombol jotekonykodok.

2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a "ki mint vet, úgy arat" elmélet, akkor a megcsalt feleségek is csak "visszakapják" a rosszat, amit a múltban tettek...? (Tehát ha máshol nem is, de a "karmájukban" mégiscsak felelôsek ôk is azért, hogy elhagyják ôket...?)


Mindegy, ez a téma külön kérdést érdemelne. Én minden esetre nem hiszek benne.

Abban viszont hiszek, hogy a rossz dolgokból, amik történnek velünk, sokat tanulhatunk, és minden rossz dolog segít abban, hogy általa jobb emberré váljunk. (És ha sikerül saját magunkat is leküzdve megbirkózni a problémával, - legyen az válás, anyagi gondok, betegség, akármi -, a végén sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb emberré válunk, mint amilyenek a probléma elôtt voltunk.)

2013. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!