Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az olyan...

Mi a véleményetek, az olyan nőkről, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róluk?


1. Megvan a véleményem róluk,de mivel kulturált ember vagyok,nem részletezném....

2. Arra jók amire,ha az asszony hanyagolja a férjet,jól meg...azt hazudja hogy elválik,így akár rendszeres is lehet,azt' kész,de mégis velem éli le az életét,mikor kiderül elhajtja.....

3. Gyűlölöm őket,mert belerondítanak egy kapcsolatba,bár nyugtat a tudat,hogy azon kívül hogy a pasi kiélje rajtuk a szexet,másra nem jók,de tudom ők sokat képzelnek magukról,szeretnek más jövőt kombinálni maguknak a pasival, hát felőlem!

4. Semmi!Ha nekem nagyon tetszene egy házas férfi,és a vonzalom kölcsönös lenne,engem nem zavarna hogy házas....


2013. szept. 7. 20:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem ismersz

Hogy vegzodnek a nos pasival valo pasztororak?

ugye nem sokszor boldog hazassaggal inkabb a nos pasi porazon tartja a szeretojet majd csunyan osszevesznek miutan a no eveket var igergeto pasira.

Szerintem a varakozas alatt szenved attol o a masik no es csak lopott ido jar neki.Szenved mert csak szereto nem elismert feleseg Szenved mert titkos a kapcsolat.

Aztan egy nap ot is lecserelik egy masikra a fagyi visszanyal.

2013. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

Ifjú lánykoromban nem kellettem magam a férfiaknak, mert kapcsolatban voltam, mégis több ajánlatot kaptam kollégáktól, ügyfelektől. Amikor rákérdeztem, hogy az asszonykával mi van, akkor jött a sok süket duma, hogy ők már nem vannak ÚÚÚÚÚGY együtt, meg blabla...

Úgyhogy én nem hiszek abban, hogy egy jó kapcsolatba bele lehet rondítani kívülről, a férfiak sem akaratlan bábok, akiket csak el lehet rabolni a drága feleségektől. Én nem ítélem el a harmadikat, csak egy esetben, ha tényleg zaklatja a férjet (hívogatja, mailt küld), holott az már megmondta neki, hogy nem. Minden más esetben a férfi az, aki igenis benne van, és valamivel eteti a harmadikat. Vagy csak szexkapcsolat, vagy bemeséli hogy nem működik a házassága, de akkor is a férfi az, aki megcsalja a feleséget.


Hogy a házasságban mi hiányzik, az kinek a bűne és milyen mértékben, az más kérdés.

2013. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
nekem volt anno egy férfival kapcsolatom kalandom, de ő még nem volt házas csak jegyben járt :/ nekem el sem mondta, csak a kapcsolatunk végén... :(
2013. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

Én a 4-esre voksolok, bár kicsit átalakítva. Sosem fekszek le elsőre senkivel, sőt másodszorra sem. Ha valakit megismerek, kiderül, hogy házas és vonzódok hozzá, akkor a későbbiekben sem, de ez nem jelenti azt, hogy nem alakulnak ki érzelmeim iránta. Nem lépnék, de ha a pasi igen, akkor nem gondolom, hogy én vagyok az egyetlen, akivel ezt megtenné. Nem utasítanám el a közeledését, a testiséget viszont igen.

Fordítva is így gondolkozom. Ha a páromat valaki eltudja csábítani, akkor vigye, egészségére.

2013. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"De én senkit nem ismerek, aki valóban "megbûnhôdött" volna..."



"Ki mint vet,úgy arat!"


Ki lehet nevetni,de én hiszek a sorsban,és ha nem is azonnal,hanem évekre rá,mindenki visszakapja azt,amit adott!


Fogd fel úgy,hogy a világ egy hatalmas doboz,ahová belepakolhatod az ajándékodat,viszont ez a doboz körbeforog,és esélyes,hogy amit beleraktál,az visszatalál hozzád......


Inkább a gátlástalan nők nyugtatják magukat azzal,hogy "Na és,akkor mi van?Megtettem,és?ki fog ezért lecsukni?"

2013. szept. 7. 22:31
 16/26 A kérdező kommentje:

"Úgyhogy én nem hiszek abban, hogy egy jó kapcsolatba bele lehet rondítani kívülről, a férfiak sem akaratlan bábok, akiket csak el lehet rabolni a drága feleségektől."


Nem,de én meg azt nem szeretem,mikor a belerondító nők magukat védik....


Nekem az nagyobb dicsőség,hogy vagyok annyira életképes,hogy találok magamnak szingli pasit,mint hogy el tudom csábítani a másik levetett,használt pasiját....

Na meg az,hogy egy sármos nézéstől,meg pár izgató szótól nem nedveseik be a bugyim,és nem ugrok bele rögtön az illető ágyába,hanem vannak gátlásaim,és nem rib..ncként,hanem nőként viselkedek....

2013. szept. 7. 22:37
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
3. - bár nem gyűlölöm őket, hanem inkább szánom, hogy más nem jut nekik mint egy rossz házasságban megkeseredett hapsi aki könnyű szórakozást keres. Lealacsonyító, szánalmas szerep másodiknak lenni az én szememben, sosem értettem ki az, aki még erre büszke is. A gyűlölet viszont távol áll tőlem, röhejes és szánalmas dolog, ennyi.
2013. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

"Nem,de én meg azt nem szeretem,mikor a belerondító nők magukat védik.... "


Én írtam azt a választ amire ezt reagáltad, de nem jött be, nem voltam még házas/foglalt emberrel - pedig önkéntes lett volna, nem is egy. Épp ezért sem hiszek a külső csábításban. Én csak dolgoztam, átlagosan udvarias voltam nővel-férfival akikkel egy munkahelyen voltam, mégis több házas ember bepróbálkozott.

2013. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
valami nagyon fáj neked kérdező!
2013. szept. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

" Ki lehet nevetni,de én hiszek a sorsban,és ha nem is azonnal,hanem évekre rá,mindenki visszakapja azt,amit adott!"


Hát nem tudom... ha körbenézek, én nem éppen azt látom, hogy a jóságos, terézanya-lelkû emberek azok, akiknek az életük boldog és sikeres...

2013. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!