Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az olyan...

Mi a véleményetek, az olyan nőkről, akik házas emberrel kezdenek ki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róluk?


1. Megvan a véleményem róluk,de mivel kulturált ember vagyok,nem részletezném....

2. Arra jók amire,ha az asszony hanyagolja a férjet,jól meg...azt hazudja hogy elválik,így akár rendszeres is lehet,azt' kész,de mégis velem éli le az életét,mikor kiderül elhajtja.....

3. Gyűlölöm őket,mert belerondítanak egy kapcsolatba,bár nyugtat a tudat,hogy azon kívül hogy a pasi kiélje rajtuk a szexet,másra nem jók,de tudom ők sokat képzelnek magukról,szeretnek más jövőt kombinálni maguknak a pasival, hát felőlem!

4. Semmi!Ha nekem nagyon tetszene egy házas férfi,és a vonzalom kölcsönös lenne,engem nem zavarna hogy házas....


2013. szept. 7. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Olyan nem írsz amiben, nem a nő a hibás mindenért, mert valahogy ha jól emlékszem, legyen az egy egy éjszakás kaland, szerelem vagy házasság vagy bármilyen kapcsolat 2 ember kell :D
2013. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
3
2013. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
nekem a házas pasiról van "véleményem".
2013. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

Teljes mértékben elítélem az ilyesmit, függetlenül attól, hogy a házas felek közül ki mennyire hibás.

Ha én megismernék valakit, akiről megtudom, hogy házas, akkor akármennyire is viszketne (mert ugye friss ismeretségnél prózaian csak erről lehet szó), elküldeném a fenébe az illetőt, utálom a gerinctelen embereket.

Az a szerencsém, hogy tényleg csak bizonyos idő után tudok olyan közel kerülni bárkihez is, hogy lefeküdjek vele, és jó szimatom van a "sumákolásra".

2013. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

"Olyan nem írsz amiben, nem a nő a hibás mindenért, mert valahogy ha jól emlékszem, legyen az egy egy éjszakás kaland, szerelem vagy házasság vagy bármilyen kapcsolat 2 ember kell :D"


De a nők ledisznózhatják a félrelépő férfiakat mintha a szerető nem lett volna egy utolsó ribizli csak a pasi a lélektelen kefélőgép...

2013. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen,a házas pasi sem elhanyagolható,de most a nőkön van a hangsúly.......
2013. szept. 7. 20:51
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Az a véleményem,hogy a párom szeressen és tiszteljen annyira, hogy bármelyik nőnek nemet tudjon mondani. A párom fogadott nekem hűséget, nem ezek a nők. Számomra mindig az a bűnös, aki ígéretet szeg, legyen az férfi vagy nő.
2013. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy gondolom, hogy ha valakit el lehet csábítani, az menjen nyugodtan. A nô meg ha megnyerte, hadd vigye!

Nem félek az ilyen nôktôl. Ha el tudják venni a páromat tôlem, meg a gyerekeimtôl, akkor én voltam az, aki rosszul választottam párt anno...

2013. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

Egy magat megbecsulo no soha nem kezd foglalt hazas kapcsolatban levo emberrel.

Hiszen tobbet erek en hogy csak arra kelljek.

Tisztesseges ha egy ferfi eloszor elvalik rendezi az elozo kapcsolatat mielott ujjat kezd.

A nok pedig sokkal tobb onbecsulessel kene hogy rendelkezzenek es el kene hajtani a foglalt pasikat,, gyere vissza ha szabad vagy akkor beszelunk,,

Ha mindenki igy tenne nem lenne ennyi megcsalas hiszen ha nincs kivel akkor marad az asszony vagy a valas.

A mas kapcsolataba valo belegyaloglas pedig mindig visszajar. az elet nagyon kemenyen buntet erte.

2013. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

"A mas kapcsolataba valo belegyaloglas pedig mindig visszajar. az elet nagyon kemenyen büntet erte."


...legalábbis ezzel vigasztalják magukat az elhagyott nôk. De én senkit nem ismerek, aki valóban "megbûnhôdött" volna...

2013. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!