Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűtlenség. Ki miért csalja a...

Hűtlenség. Ki miért csalja a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak és nők válaszát várom, akik valami oknál fogva félrelépnek. Rendszeresen, alkalmanként, egyszer előfordult stb. Az érdekelne, miért. Veszekedés, kevés szex otthon, egyszerűen ilyen a természetem, nem tudtam ellenállni... Az is érdekelne, mennyi idő után, mennyire komoly kapcsolatban, hány évesen. Saját történeteket várok. Mi lett a vége ezeknek a románcoknak,a házasságnak. Ki bánta meg, ki nem.


Nem célom ítélkezni, nem is fogom tenni, egyszerűen kíváncsi vagyok. Találgatások elkerülése végett, sem én nem csalok senkit, sem engem nem csal senki (tudtommal).


Igazság szerint azért írom ki a kérdést, mert ezer meg egy történetet lehet hallani megcsalásokról, legtöbbször a sértett féltől, de valahogy az okokról soha senki nem beszél.


A hűtlenség erkölcsi vonatkozásairól pedig nem szeretnék vitát indítani, nem érdekel, ki mit gondol róla, ki miért nem tenne ilyet soha. Nem ez a kérdés, ezért kérlek ilyen válaszokat ne küldjetek.


2013. szept. 6. 12:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az elhidegülés olyan csendben történik, ahogy a fű nő. Észre sem veszik, hogy egyre távolodnak egymástól. Ha rákérdeznél mi történt. lehet hogy semmi. A nagy szelem olyan mint a lufi. Kidurran, ha nem azonos a cél, nem azonos az érdeklődési kör, Nem úgy akarsz élni, és GAZDASÁGI társulás. Ha ezek nincsenek meg, akkor csak a hormonok működtek.Kimerült a láng. Na és még ha nem szeretik egymást. Gondold meg, ha valaki azt mondja mikor szerelmes. Olyan aranyosan szürcsöli a teát. 10 év. A rohadt életben minek szürcsölsz?
2013. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

nagy szégyenemre egyszer én is megcsaltam a párom, így visszagondolva nem vagyok büszke a tettemre -de nem is bántam meg-

az egész úgy kezdődött, hogy folyton próbálta eltitkolni előlem a múltját, hazudott ezzel kapcsolatban és én mindenre rájöttem magamtól.. gondolhatod mennyire fájt újra és újra megtapasztalni, hogy mennyi mindenben hazudott nekem.. aztán az esemény ami végképp betett az volt, mikor tudtam, hogy tetszik neki az egyik barátnőm és letagadta aztán véletlenül megláttam egy beszélgetésüket amiben azt tagolták, hogy a barátom nem bánta volna meg, ha megcsókolta volna. ez a beszélgetés 2 nappal az előtt történt, hogy mi összejöttünk, de akkor már nagy nagyon közeli kapcsolatunk volt. a beszélgetés elolvasása után elmentem egy buliba és engedtem az egyik ismerősömnek, hogy megcsókoljon. aztán elmondtam neki mit tettem.

11 hónapig voltunk együtt, azt hiszem nem fog találni még egy lányt aki ennyire szerette őt és ő sem fog senkit úgy szeretni ahogy engem szeretett.

ő jobban megbánta, nagyon sok ideig bántotta és nehezen dolgozta fel.

2013. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, én biztosan kilógok majd mindenki közül! Egyrészt, mert 20 éves kapcsolatom van a mostani nejemmel és másrészt azért, mert egyszer sem csaltam meg és ő sem csalt meg engem!


Nem mindig boldog a kapcsolatunk, sok dolgon átmentünk már együtt: fel a létrán, zuhanás a pincébe - ami az előrejutás/gazdasági helyzetünket illeti. A szex eleinte fergeteges volt, sokáig élveztük is a kettesben létet, csak 8 év múlva lett gyermekünk :)


Az első után jött a második, aztán a harmadik. A nejem rendkívül gyerek-centrikus, lazán a háttérbe szorultam mondván, ÉN tudok magamra vigyázni, a gyereknek meg szüksége van rá. Ettől kezdve a mai napig egyfolytában azt nézi és mérlegeli és utál mindenkit, aki nem így csinálja, hogy a gyereknek mi a jó. A nagyobbik már 10 éves is elmúlt.


Én csak ritkán kapok szexet, azt sem mindig akkor, amikor megígéri. Más lett a ritmusunk, ő korábban fekszik le és én később végzek, még nem vagyok álmos. A gyerekekkel alszik még most is, hozzám csak akkor jön át, ha kell neki (is) valami. A szex sem az igazi már, nem nagyon hajlandó újítani, megelégszik egy-két jól bevált pózzal. Én lassabban szeretném, hogy sokáig tartó élvezet legyen, ő gyakran sürgetné, néha szabályosan "megerőszakol".


Elég család-centrikus vagyok már én is (nem volt mindig így) és emiatt eszem ágában sincs megcsalni a feleségemet! Neki esze ágában sincs a kislányok mellé egy pasit odacipelni helyettem. Ráadásul most én külföldön dolgozom, tehát mindkettőnknek lenne alkalma megcsalni úgy a másikat, hogy ne tudjon róla senki. De nem! Őt ismerem, tudom, hogy milyen, tudom mire hogy reagál. Én már "öreg" vagyok egy új kapcsolathoz, nem is akarok már senkihez sem igazodni. Fantáziám, az nekem is van, a nejemnek is van. Álmodni, képzelegni valami fantasztikusról mi is tudunk. Nem is titkoljuk egymás elöl. Az nagy baj lenne, ha már képzelegni sem tudnánk.


Szex miatt változtatni? Nekem lételemem lenne a szex, mint minden pasinak, de ezért kockáztatni egy bevált kapcsolatot? Eszem ágában sincs! Szeretem őt az első pillanattól a mai napig. Elteltek az évek, egyikünk sem lett fiatalabb, de akkor, amikor megismertem gyönyörű volt és az ágyban, szex közben ma is ugyanolyannak látom.


Megtanultunk egymás mellett élni, mindenki tanult valami jót a másiktól és továbbadtuk a gyermekeinknek, amit szükséges volt továbbadni. Ha bosszankodás van a szex miatt, mert valaki éppen alszik és nem vevő rá, akkor azon átlépünk. Voltak olyan hetek, amikor többször is, és voltak olyan hónapok is, amikor egyszer sem volt szex. Most félévente tudok hazajutni két hétre. Nehogy azt higgye valaki, hogy több, mint 2-3 alkalom van ilyenkor hetente! Ezen túl kell jutni. Érett, felnőtt ember, ha jó kapcsolatban van a párjával (ez mondjuk azért alapfeltétel, nehogy emiatt legyek megkövezve), akkor ezen képes átlépni. Van holnap is, élünk még tovább, lesz alkalmunk arra máskor is.


Jó, ha élvezzük a szexet valakivel és boldogak vagyunk így, de nem ez kell, hogy legyen életünk legfőbb mozgatórugója. Legalább is az enyém nem ez. Az enyém a család és a gyerekek. Sajnálom, ez az ÉN véleményem. Talán megöregedtem vagy benőtt a fejem lágya :)


44/F

2013. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!