Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűtlenség. Ki miért csalja a...

Hűtlenség. Ki miért csalja a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak és nők válaszát várom, akik valami oknál fogva félrelépnek. Rendszeresen, alkalmanként, egyszer előfordult stb. Az érdekelne, miért. Veszekedés, kevés szex otthon, egyszerűen ilyen a természetem, nem tudtam ellenállni... Az is érdekelne, mennyi idő után, mennyire komoly kapcsolatban, hány évesen. Saját történeteket várok. Mi lett a vége ezeknek a románcoknak,a házasságnak. Ki bánta meg, ki nem.


Nem célom ítélkezni, nem is fogom tenni, egyszerűen kíváncsi vagyok. Találgatások elkerülése végett, sem én nem csalok senkit, sem engem nem csal senki (tudtommal).


Igazság szerint azért írom ki a kérdést, mert ezer meg egy történetet lehet hallani megcsalásokról, legtöbbször a sértett féltől, de valahogy az okokról soha senki nem beszél.


A hűtlenség erkölcsi vonatkozásairól pedig nem szeretnék vitát indítani, nem érdekel, ki mit gondol róla, ki miért nem tenne ilyet soha. Nem ez a kérdés, ezért kérlek ilyen válaszokat ne küldjetek.


2013. szept. 6. 12:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer feküdtem le mással, 2 év együttlét után. A megcsalás előtt 4 hónappal teljesen megbolondult, flörtölt párszor csajokkal (egyikünk sem tolerálja), meg hát tett érdekes dolgokat, de sose ért hozzá máshoz.

Ezek után adtam egy utolsó esélyt.. Nem törődött velem eleget, elhanyagolva éreztem magam.. Közben találkoztam azzal a férfival, pillangók voltak a gyomromban a "randin", aztán a 2. találkozáskor megtörtént a dolog.

2 hétig hazudtam róla a páromnak, aztán elmondtam. Akkor leesett neki, hogy miket tett az elmúlt hónapokban, teljesen kiborult, hogy milyen aljas volt.

Azóta is úgy érzi, hogy megérdemelte.


Hát igen, együtt maradtunk, azóta fogjuk rá, hogy normális a kapcsolatunk.. Bár én már sose fogok rá igazi férfiként nézni és nem a tökéletes számomra.. Lehet, hogy lelépek, ha jön valaki más.

2013. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

tiszta kivancsisag.Tiz ev kapcsolat utan becsiccsentve egy lannyal csokoloztam hosszan erzelmessen.

meglepett a dolog foleg az hogy erre vagytam mindig es abban a pillanatban nem ereztem semmi szexualis vonzerot a csok alatt.Erdekes volt Egy biztos en elmondhatom magamrol leszbi az nem vagyok.

Az eges zeset kozben eszembe se jutott a parom vagy hogy valami rosszat teszek

2013. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Szex miatt tenném meg (ahogy itt egy páran szintén).

Elején tökéletes volt. Most is az lehetne, sokáig bírja, nem két lökés, figyel rám, kényeztet, minden amit akarok, de én egyre ritkábban kívánom meg. Párszor összement neki, orgazmusa alig van. Mit nem adnék, ha néha gyorstüzelő lenne és nem kéne kiharcolni egy élvezést:)

Én vagyok a nő.

2013. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23-as! Mennyi idősek vagytok?
2013. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

24 évesek. De elég bonyolult a történet.

(írhatsz privit)

2013. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%

Hát en nem leszek nepszeru. Allitolag nem figyeltem a paromra. O beflortolt. A dolog nem tortent meg, mert kiderult. De nagyon is benne lett volna. Es meg azt is mondanam, hogy nekem nagyon is derult egbol.


Nem erdemeltem meg es nekem fajt nagyon! Valtoztam ennek hatasara. Carpe Diem lettem. Szarok a csalad penzere meg a jovore. Nem extrem modon, de kefelem el a penzt.


Most mar en is vallom az elvet, amit eddig nem engedtem meg magamnak, hogy "egy eletem van" es nem akarom boldogtalanul leelni... Meg aztan vissza is akarom adni. Nehogy mar azt higgye, hogy buntetlenul ilyeneket csinalhat.

2013. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Ugyan még soha nem csaltak meg és én sem tettem, sőt nem is tervezek ilyet itt van egy érdekes blog:


A hölgyemény aki írja állítólag 10 hétre felcsapott ... -nak mert a doktoriájához kell, hogy ki miért jár ilyen lányokhoz/nőkhöz. Tegnap beleolvastam, elég érdekes. Van aki azért mert nincs elég ideje, van aki extrém módon szeret kielégülni.


[link]

2013. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

nő vagyok, az első válaszolóval egyetértek

amikor én megtettem, tulajdonképpen már vége volt a kapcsolatunknak, csak még nem mondtuk ki

több mint 10 éves kapcsolatról van szó, kicsi gyerekkel :( (a gyerek születésével kezdődtek a gondok, anyós azt hitte neki szültem, mindenben ő akart dönteni, a férjem meg teljesen melléállt)

előtte mindennel próbálkoztam, hogy itthon javuljon a helyzet, de nem javult, és mikorra már egy utolsó senkinek, nyolcadrangú családtagnak éreztem magam, na azután történt

nem bántam meg, amiatt nem, amit írtam, rá nemsokkal szét is váltak útjaink

2013. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
A többiekhez csatlakozom.Nő vagyok és szerintem a nők akkor csalnak amikor elhanyagolják öket.Én is ezért tettem.És most ismét ebbe futottam bele.Eleinte minden nap volt szex,minden oké volt a kapcsolatunkba.Később a szex havi két alkalomra csökkent.Hiába beszéltük át ezerszer.Ő mindig fáradt volt.Megcsalni nem akartam.De nem bírtam így tovább.Ezért szakítottam.Két évig tűrtem ,de ha nincs szex ott már semmi nem működik.
2013. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sajnos, vagy nem sajnos, én is voltam hűtlen, illetve az vagyok!

Van egy vőlegényem, ta'vkapcsolatban vagyunk egy éve.

Ezzel nincs is gond, 1 évig szép jó volt minden, de 1 hónapja teljesen megva'ltoztam.

Haza jött a pa'rom a születésnapomra, nem elég hogy elfelejtkezett a szülinapomról de olyan bunkó módon viselkedett hogy akkor cseppent az utolsó a poha'rba.

Dolga volt, megértettem. Viszont azt hogy úgy mentünk el egyma's mellett mint két idegen azt nem.

Azt nem bírtam elviselni, hogy ne kapjak tőle egy puszit, vagy egy csókot, egy ölelést!

Miért kellene úgy élnem hogy ne érezzem a szeretet.

Miért kellene úgy élni mint egy nyugdíjas ha'zaspa'r??

Na mindegy, előzőleg 1 hete ismertem meg azt a férfit, aki a szeretőm lett. Ő nem felejtette el a szülinapom, kaptam tőle vira'got.

Boldog voltam. Pillangók repdestek a hasamban amikor csak megla'ttam vagy tala'lkoztunk.

Nem volt unalmas, azta'n lett csók, érzelmes, romantikus csók. Finom sza'j íze volt.

Finom bőre. Lett belőle hosszas előja'ték.

Nőként éreztem magam mellette.

Szex közben, és anélkül is agyon dícsért.

Nagyon boldog vagyok a pillanattól amit vele a'télek.

Engem igaza'ból a sok veszekedés, a kevés szex, a nem törődöm stílus vitt oda ahol vagyok. Hogy hogy fog végződni nem tudom.

Van pillanat amikor megba'nom előjön a lelkiismeretem. De azta'n újból meg uta'lom a pa'rom viselkedését.

Azt ahogy ba'nik velem.

2013. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!