Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűtlenség. Ki miért csalja a...

Hűtlenség. Ki miért csalja a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak és nők válaszát várom, akik valami oknál fogva félrelépnek. Rendszeresen, alkalmanként, egyszer előfordult stb. Az érdekelne, miért. Veszekedés, kevés szex otthon, egyszerűen ilyen a természetem, nem tudtam ellenállni... Az is érdekelne, mennyi idő után, mennyire komoly kapcsolatban, hány évesen. Saját történeteket várok. Mi lett a vége ezeknek a románcoknak,a házasságnak. Ki bánta meg, ki nem.


Nem célom ítélkezni, nem is fogom tenni, egyszerűen kíváncsi vagyok. Találgatások elkerülése végett, sem én nem csalok senkit, sem engem nem csal senki (tudtommal).


Igazság szerint azért írom ki a kérdést, mert ezer meg egy történetet lehet hallani megcsalásokról, legtöbbször a sértett féltől, de valahogy az okokról soha senki nem beszél.


A hűtlenség erkölcsi vonatkozásairól pedig nem szeretnék vitát indítani, nem érdekel, ki mit gondol róla, ki miért nem tenne ilyet soha. Nem ez a kérdés, ezért kérlek ilyen válaszokat ne küldjetek.


2013. szept. 6. 12:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok és a 8-assal félig meddig egyet értek. A sokat tapasztalt pasimnak is meg kellett mutatni hogy nekem, hogy jó. kb első 10-15 alkalom. Neki is azt, hogy neki hogy jó. Sok éves kapcsolatban, ha ezt nem tudják megbeszélni az a gond. Ha nem csiszolódnak össze. Nálunk ez volt. Na ez a gáz. Ha egy pasi a sok-sok éve ismert nőt aki ezerszer elmagyarázta és kérdezte, hogy hol jó és szarik bele, mert Ő fűrészel. Előző sajna ilyen volt.
2013. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Másodiknak: én azt az elvet vallom, hogy a jó szex nem tart össze egy kapcsolatot, viszont elengedhetetlen ahhoz, hogy valóban hosszútávon is működhessen. Persze nem azt akarom mondani, hogy ezért szakítani kell, de mindenképpen dolgozni az ügyön. Úgy tűnik,ő ezt nem veszi kellően komolyan. Neked viszont még most kell tudatosítanod benne, hogy ez valóban probléma,mert 5 év múlva már nem fogja érteni, hogy ha eddig jó volt, akkor most mi bajod. Akkor viszont halálra van ítélve ez a kapcsolat.
2013. szept. 6. 13:28
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kövezni,de én is léptem már félre,igaz csak egyetlen egyszer!


Nálam ez úgy történt,hogy összejöttem párommal,eleinte minden szép,és jó volt,aztán egyre kevesebbet járt haza,munka után elment a munkatársakkal ide-oda (sörözgetni,iszogatni,mozizni),én kérleltem,hogy legyenek közös programjaink,nem csak a haverokkal járjon el,hisz együtt élünk!

Nem változott semmi,szakítottunk.

Aztán rendszeresen hívogatott,hogy változott,nem akar nélkülem élni,béküljünk ki,volt hogy a legjobb barátja hívott fel,ki van idegileg,tényleg nagyon szeret,adjak neki még egy esélyt,aztán meglágyultam,kapott még egy esélyt.

3-4 hétig minden jó volt,már elhittem,hogy tényleg változott egy nagyot!

De fokozatosan megint minden kezdődött elölről,csak hetente egyszer,aztán kétszer,majd minden másnap járt el itthonról,szex pedig egyáltalán nem,vagy alig volt,mert hazajött sörszagúan,lefürdött,és befeküdt aludni!


Már bánom,hogy nem rögtön hagytam el,de érzelmileg nem tudtam elszakadni tőle,ezért megismerkedtem valakivel,mikor már komoly lett a dolog,dobtam......

2013. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
72%
Ez a "2 lökés én elmegyek, asszony meg oldja meg" hozzáállás a legrosszabb. "majd máskor, most fáradt vagyok" Mióta fáradt? Évek óta?
2013. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%

2. Vagyok.

Igazából nem törekszik semmi újra.beújítottam egy szexi fehérneműt és olyan zavarban volt mint egy kisgyerek,irányítani nem tud ... Na mindegy.

Amúgy meg minden mondható rám,de az hogy prűd lennék az nem ... :D

2013. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Én expáromat csaltam meg.

3 év után elhidegült a kapcsolatunk. Olyan volt,mintha a bátyámmal járnék. Mondtam neki,hogy ez nekem így nagyon nem tetszik,de szerinte minden rendben volt. 2-3 hónapig alig ért hozzám, nem bókolt,nem dicsért,nem figyelt rám. Próbéltam vele beszélgetni, elcsábitani,de nem sikerült.

Én elmentem a barátnőmmel szórakozni és egy helyes pasi odajött beszélgetni. Akkor még nem volt semmi, következő alkalommal már annyira ki voltam éhezve a gyengédségre,hogy én csókoltam meg a férfit. Nem volt több köztünk egy átbeszélgetett,csókokkal tűzdelt esténél és többé nem is láttam,de még azon a héten szakítottam a barátommal.

2013. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
Èn hónapok óta csalom a felesègem. Nincs szex hónapok óta,nem fogok remetekènt èlni. Egyenlöre nem tudja 100% ra,de sejti.
2013. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

2-es. Huh, ok, hogy ezen kívül minden más ok, de te egy olyan férfival ugye nem tervezel hosszú távra, akinek két lökés, és kész? Én tuti csempésznék a kajájába viagrát, már csak szenyóságból is :) Nem minden a szex, de ha az nem jó, akkor semmi sem jó egy idő után.


17. És miért nincs szex? Mivel hárít?



Bocs, hogy belekérdezek, csak nagyon kíváncsi vagyok.

A kérdésre: A nővérem csalta meg a férjét. Nem szép dolog, de már annyi ideje a válást tervezte, aztán az exe mindig visszakuncsorogta, a gyerekekre hivatkozva. Nagyon nem volt jó a kapcsolatuk, a férje nagyon sokat ivott, anyósával éltek együtt és már rég kihűlt a szerelem, csak a gyerekek tartották össze őket, de már nekik se volt ez jó így. A 3. egy kolléga képében jött, és csak csók volt a megcsalás, meg többször randiztak, szexig nem is jutottak. A tesóm összecsomagolt a gyerekekkel, és elköltöztek. Azóta is együtt van a kollégával, közös gyerekük is született. Az exe pedig azt az életet éli, amit családapaként is akart, husz éves barátnőjével minden este és hétvégén bulizik.

2013. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csaltam még meg soha egy páromat sem, viszont ha megtenném, szintén a szex lenne az ok. A jelenlegi barátommal amikor összejöttünk fantasztikus volt a szex. Telhetetlen volt, előfordult, hogy egy nap 3-4-szer is csináltuk, de az biztos, hogy minden nap legalább egyszer. Egy idő után ez csökkent mert nem is találkoztunk minden nap munka, iskola, egyéb elfoglaltság miatt, de azért heti 3-5 alkalom így is volt, és az szuper volt. Mostmár eljutottunk oda (és nem miattam), hogy havonta 1-2 alkalommal van szex, akkor is, ha minden nap találkozunk. Neki nincs kedve és kész. Akkor nekem se legyen. Milliószor beszéltünk már róla, de felesleges. Ez a havi néhány alkalom is az én kezdeményezésemmel van. Ő szerintem 2 éve nem "kapott el", pedig előtte akár főzés vagy takarítás közben is ledöntött a lábamról. Most már csak ilyen programozott "ágyban párnák közt" működik a dolog, és mindig ugyanaz. 10-15 perc, kutya, misszionárius, és már kész is vagyunk. Hiába próbálok változtatni, nem vevő rá. Amúgy nálunk is minden rendben ezen kívül. Nem is szoktunk veszekedni emiatt, egyforma a jövőképünk, de nincs kizárva, hogy ezt egyszer megelégelem és keresek magamnak egy Don Juant. Persze nem akarom megcsalni. Ha besokallok, akkor először elhagyom, utána jöhet az új pasi. Mióta ilyen a kapcsolatunk (4 éve vagyunk együtt, kb. 2 éve megy ez) nem egyszer fantáziáltam már másról. Sokszor keveredek flörtbe más férfiakkal, és néha elképzelem, hogy szívesen továbbmennék a flörtnél. De nem teszem, mert mindig is elítéltem a megcsalást. De fantáziálni nagyon sokat szoktam.
2013. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Akkor az eddigieket összefoglalva: az esetek többségében nincs vagy nem jó a szex, vagy elhanyagolják egymást a felek. Többiek? :)
2013. szept. 6. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!