Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hűtlenség. Ki miért csalja a...

Hűtlenség. Ki miért csalja a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak és nők válaszát várom, akik valami oknál fogva félrelépnek. Rendszeresen, alkalmanként, egyszer előfordult stb. Az érdekelne, miért. Veszekedés, kevés szex otthon, egyszerűen ilyen a természetem, nem tudtam ellenállni... Az is érdekelne, mennyi idő után, mennyire komoly kapcsolatban, hány évesen. Saját történeteket várok. Mi lett a vége ezeknek a románcoknak,a házasságnak. Ki bánta meg, ki nem.


Nem célom ítélkezni, nem is fogom tenni, egyszerűen kíváncsi vagyok. Találgatások elkerülése végett, sem én nem csalok senkit, sem engem nem csal senki (tudtommal).


Igazság szerint azért írom ki a kérdést, mert ezer meg egy történetet lehet hallani megcsalásokról, legtöbbször a sértett féltől, de valahogy az okokról soha senki nem beszél.


A hűtlenség erkölcsi vonatkozásairól pedig nem szeretnék vitát indítani, nem érdekel, ki mit gondol róla, ki miért nem tenne ilyet soha. Nem ez a kérdés, ezért kérlek ilyen válaszokat ne küldjetek.


2013. szept. 6. 12:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Az esetek többségében a nők érzelmi okból lépnek félre és rendszeresített partnerrel, ha otthon valami hiányzik. Nem kapják meg a szükséges törődést, figyelmet, nem érzik nőnek magukat. Ilyenkor kerül a nő olyan lelki állapotba, hogy be tud férkőzni egy harmadik fél közé és a párja közé. A férfiak pedig vagy vadászatból lépnek félre, vagy nem kapják otthon amire szükségük van, leginkább a testi örömök hiánya, minősége, gyakorisága. Rengeteg kutatás és statisztika foglalkozik ezzel a témával, de persze ezek csak számok és általánosítások. Kíváncsian várom én is az egyedi sztorikat.
2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én 21 vagyok,lány.

Másfél éve vagyok a párommal.Előtte volt egy több mint 2 éves kapcsolatom ...

Nem csaltam meg sosem senkit!(csak elmondom a 'történetem')

a mostani barátommal minden jó,kivéve a szexet.és mostanában egyre gyakrabban jut eszembe hogy az előzővel milyen fantasztikusan jó volt....bele kever még a dologba hogy az exem 2-3 hete elkezdett keresni,beszélgetni velem ...

Vele szülő problémák miatt mentünk szét.

Szóval ha megcsalnám a jelenlegi páromat ez lenne az oka,a szex.De hozzá teszem,nem fogom megcsalni.

2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó! Mivel másabb a sex az előző barátoddal? Miben jobb?
2013. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
2. válaszolónak. És miért nem vezeted rá a párod, hogyan jó neked? Miért nem lehet vele is fantasztikus? Csak mutasd meg neki, te hogy szereted, és akkor ő is tudni fogja.
2013. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Én egyszer csaltam meg egy csókkal a volt barátnőmet, egész egyszerűen, mert részeg voltam.

Viszont rengetegszer voltam már harmadik és az alapján nem áll az első válaszoló véleménye.

Sok olyan nővel volt dolgom, h unták a 10-20 éve jól megszokott f...szt aztán újra vágytak.

Mellesleg minden más területen elégedettek a férjükkel.

Szerintem leginkább emiatt lépnek félre az emberek.

2013. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

2. Vagyok.

Egész más a 2 ember.al előző pörgős volt,szenvedélyes,romantikus.a mostani pedig beéri '2 lökéssel' és kész.hiába mondom neki h mi volna jó 'ő fáradt,majd legközelebb'

2013. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

*az

bocsánat

(2.)

2013. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Na igen, egyébként is régen rossz már, ha a nőnek kell megmutatnia, h na figyelj, ezt ide, azt meg oda!

Sok nő panaszkodott nekem, h a férje így a férje úgy, nem érzi rajta, h mennyire oda lenne érte az ágyban, mert aki kicsit is ismeri a nőket, tudja, h szeretik, ha istennőként vannak kezelve, kényeztetve.

Ez pedig úgy az igazi, ha a pasi magától tudja a dolgát, úgy "hiteles".

Az pedig rohadt gáz, ha úgy kell neki elmagyarázni, h na mi lenne ha most letepernél és utána majd így meg úgy.

2013. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok rá büszke.

Párom rengeteget dolgozott, fáradt volt, elhanyagolt engem. De nem hinném, hogy egy 22 éves pasinak csak azért, mert napi 8-10 órát dolgozik nem jut eszébe hónapokon keresztül, hogy szeretkezzen a párjával. Meg alapból elhanyagolja. Fontosabb volt neki a pénz, mint a kapcsolatunk, holott lehetett volna sokkal közelebb sokkal értelmesebb és kevésbé megterhelő munkája. Nem élt vele. Fizu ugyanannyi lett volna, csak nem 100 hanem 2 km lett volna a az utazási táv, csak oda. Ezt azért írtam, hogy a szar meló nem volt neki kényszer, mint sajnos sokaknál.

Hónapokon keresztül nem ért hozzám, nekem hiányzott a testiség és sajnos lett egy "harmadik2. Ami már nem sajnos, mert abból szerelem lett. Nem derült a dolog ki, és sztem jobb így mindenkinek.

25/N

2013. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

2. válaszoló, így kicsit más. Ez nem azt jelenti, hogy rossz a technikája, hanem egyenesen azt, hogy nem törődik veled. Két lökés és kész... csak a saját kielégülésére hajt, rád nem is figyel. Az ilyen férfit, még ha más téren tökéletes is, nem ajánlom, hiszen nem élhetsz így le egy egész életet.


És igenis rá lehet vezetni egy férfit, hogy te hogyan és mit szeretsz. Sokat tanul egy férfi a kedveséről abból is, amikor a nő felül van, és teljesen csak ő irányít.

Nem szabad prűdnek lenni, különben a férfi honnan tudná, neked mi a jó.

Persze a 2. válaszolónál kicsit más a helyzet, mert ahhoz a másik fél akarata is kell. A te párod inkább nem törődik veled sz.xuálisan. :(

2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!