Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Thaiföldről hazahoznátok a...

Ha Thaiföldről hazahoznátok a hiv virust de nem tudnátok és közben férjhezmennétek és nála derülne ki előbb beismernétek hogy vsz. Ti vagytok a hunyók? Vagy inkább hárítani kéne hogy hogy lehet ez stb?

Figyelt kérdés
És mondani hogy ő fertőzött meg biztos. A konkrét szitu masszőrrel óvszer nélkül 5 éve volt minden. És szerintem onnen jóhet a fertőzés. Neki elmondasa alapján nem volt senki.de nem akaromhogy elhagyjon. Akkor még nem voltunk együtt nem csaltam meg!!
2013. szept. 4. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért Thaiföldön sem minden masszőr aidses. Honnan tudhatta volna a kérdező? Sitty-sutty, és már meg is van a baj. Még jó, hogy nem került felcsinálásra.
2013. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én csak sejtem igazából de esélyes hogy az akkori masszázs miatt van. És. Nem szexmasszázsra fizettem be sima 2 orás olajos thai masszázsra 600 bathért. De kb 1 óra után úgymond elvarázsolt a pasi és megtörtént. A helyzet hozta. Nem tudok már mit csinálni akkor azt hittem megúsztam. Most sincs semmilyen tünetem de semmilyen!!!

De az orvos kikérdezett minket kérdőívet is ki kellett tölteni amiben csomó ilyen kérdés volt hol jártunk az elmúlt években milyen nemzetiséggel volt sex kapcsolatunk stb. Még amúgy nem kondtam semmit a páromnak az első döbbenet miatt se, és elvileg ő is eljaphatta a volt csajától csak ez nem annyira sanszos. Sajnos a legsanszosabb a thaiföldi masszőr. Neki egy csaja volt 5 éve senki a csaj is 6-7 éve volt.magyar hosszabb tavu kapcs. Nekem 2 kapcsolatom volt még akik magyarok komoly kapcsolat. Talán ez kiderítheti ha az én 2 m fertőzött akkor tőlem származhat de már tégnap óta átgondoltam mi van ha nem is a masszőrtől kaptam hanem a párom a volt csajától. Akkor is a csaj lépett le egy másik pasiárt ki tudja hány pasija volt még. De tény elég lökött voltam hogy lefeküdtem azzal a masszőrrel kivevéssel módszerrel védekeztü k amúgy. Ja és rólam még nem bizonyosodott be semmi én csak tegnap voltam vérvtelen és papírkitöltésen beszélgetésen. A páromnak sincs nagyon komoly tünete.

2013. szept. 4. 11:47
 13/18 anonim ***** válasza:

És a párodnál hogy derült ki? Mert erre ugye nem elég egy sima vérvétel, célzott vizsgálat van rá, azt is ismétlik többször.


Az az igazság, hogy valószínűbb, hogy te vitted haza a vírust, de ez nem 100%. Lehetett a barátod is. Azt gondolom, hogy ennek már most kevés a jelentősége. Ne vádaskodjatok, se te, se ő.

2013. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"De kb 1 óra után úgymond elvarázsolt a pasi és megtörtént."


Ugye nem hihetted komolyan, csak téged?


Ez neki a normál rutin volt. Naponta dug meg nőket óvszer nélkül, némi plusz pénzt remélve.


Még annál is butább vagy, mint hittem.


A 4. voltam.

2013. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na hát tőlem nem kapott pénzt.mindegy nem tudom már megváltoztatni ez van. Csomó viszgálata volt a páromnak mert betegeskedett. Immunvizsgálatok voltak hónapok óta. És megcsináltak neki ezt is többek közt. Ki vagyunk borulva én nem mondtam semmit ő nem kérdezett semmit csak sírunk.
2013. szept. 4. 22:40
 16/18 anonim ***** válasza:
Jók azok a videók azon a weblapon, a masszőrrel. Beindítják az ember fantáziáját rendesen...
2013. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Ez neki a normál rutin volt. Naponta dug meg nőket óvszer nélkül, némi plusz pénzt remélve. "


Sőt, többen kifelyezetten ezért mennek oda...

No de honnét tudod, hogy aids-es lettél? Már érzesz valamit?

2013. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit és még nincs meg az én tesztem eredménye és egyikünk sem aids beteg. Ő hív pozitiv. És mivel majdnem naponta együtt vagyunk nem sok esél van rá hogy én nem...
2013. szept. 5. 10:37
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!