Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Thaiföldről hazahoznátok a...

Ha Thaiföldről hazahoznátok a hiv virust de nem tudnátok és közben férjhezmennétek és nála derülne ki előbb beismernétek hogy vsz. Ti vagytok a hunyók? Vagy inkább hárítani kéne hogy hogy lehet ez stb?

Figyelt kérdés
És mondani hogy ő fertőzött meg biztos. A konkrét szitu masszőrrel óvszer nélkül 5 éve volt minden. És szerintem onnen jóhet a fertőzés. Neki elmondasa alapján nem volt senki.de nem akaromhogy elhagyjon. Akkor még nem voltunk együtt nem csaltam meg!!
2013. szept. 4. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Aidses is vagy és még hazudnál is? Remélem elhagy.
2013. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem kamu kérdés?

Ha nem, akkor jujj. Természetesen vállald a felelősséget, pláne, hogyha meg is fertőzted szerencsétlent! Eleve nem ártott volna még időben szűrővizsgálatra menni (azért egy thaiföldi védekezés nélküli szex eleve baromi rizikós!) és előre tisztázni, hogy hordozó vagy!

Az, hogy nem csaltad meg, tök jó, de nemi betegséget hordozol, ez nem olyan kis könnyed "elhallgatós" téma, rákenni a másikra meg végképp gerinctelenség!

2013. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ha szereted a párod és tiszteled, igazán, akkor vállalod a tetteidért a felelősséget.

Ha neki amúgy sem volt senkije, akkor amúgy is magadra maradsz a hazugság halmazodban, mert tudni fogja, hogy te voltál és még hazudsz is.


Ez nem olyan téma, amit el lehet susmusolni. Itt már csak ronthatsz a helyzeten.

2013. szept. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Masszőrrel, óvszer nélkül, ráadásul Thaiföldön?

Ha ez nem kamu, akkor az értelmi képességeid a 0 alatt vannak!

2013. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Hát én a helyedben nem ezen agyalnék most, hanem hanyatt homlok rohannék orvoshoz, mivel a tünetek 3-8 év alatt jönnek ki és te már igazán benne vagy az időben. Most passzív stádiumban vagy, tehát ilyenkor működik az a gyógyszeres terápia, ami a vírus szaporodást gátolja. Ha viszont átlépsz a következő stádiumba, akkor válogatott undok betegségek fognak megtámadni.


Tudom, hogy most pánikolsz, szóval itt egy lista fontossági sorrendben:


-Holnap elmész hiv szűrésre, feliratod a gyógyszereket, elkezded a terápiát.

- Amint kezedben a papír a fertőzöttségedről, felhívod az összes partneredet, aki a mostani barátnőd és a Thaiföldi masszőr között volt. Elmondod nekik, hogy baj van, mert HIV+ vagy. Ha szégyelled az eredeti sztorit, akkor csak mondd azt, hogy nem tudod, hogy kitől és mikor kaptad, de nekik is tudniuk kell a veszélyről. (Kellemetlen, de itt életekkel játszol, szóval meg kell tenned) Akkor is fel kell hívni őket, ha gumival csináltátok, mert ami a terhesség ellen sem 100% védelem, az bizony HIV ellen sem az. Főleg, hogy havonta 1 napon termékeny egy nő, HIV-et kapni meg minden nap lehet.

-Miután biztonságba helyezted a magad és volt partnereid életét, elkezdesz a kapcsolatodon gondolkodni. Én nem tudnék hazugságban élni és bevallanám, de ezt majd meglátod.

2013. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Jajj, én írtam a listát és hát el kell ismernem, hogy jó volt. Kérdező, beszopattál mindenkit :D


Az van a kérdésben, hogy "férjhezmennétek" :D Szerintem nincs olyan nő, aki kimenne Thaiföldre, ott befizetne egy masszázsos szexre és mindezt gumi nélkül játszaná be.

2013. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez igaz is lenne,mekkora gerinctelenség lenne már ráhárítani arra az emberre,akit elvileg szeretsz,úgy,hogy tudod te vagy a hunyó.....

Ha ezt tenné valaki,beteg elmére vallana....

2013. szept. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
ha neki nem volt senki, így is úgyis tudni fogja, hogy csak felőled jöhetett.
2013. szept. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

szerintem is csak provokálni akart a kérdező, de "megszívta" mert felháborodott egymásnak ugrasztott válaszolók helyett csupa nagyon hasznos és értelmes választ kapott. Szóval itt a balhékeltés nem jött be, viszont meglep h ennyi jó fej válaszoló van :)


Válaszolok a kérdésre is, mert kit tudja, egyszer vki idetéved, akinek hasonló problémája van. Szerintem is azonnal orvoshoz kell menned, és a volt partnereidet sorba felhívni ha kínos ha nem. A férjed meg ha elhagy nem azért fog mert kalandod volt előtte hanem mert el akartad sunnyogni ezt a szörnyű betegséget ami előbb utóbb úgyis kiderül

2013. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazából te ebből jól nem jöhetsz ki.

Ha neki nem volt senki, akkor tudja, hogy tőled jött. Az üres fenyegeztőzés nem jön be, hogy elhagyod, mert tudja, hogy te hazudsz.

Egyébként miért hazudsz? Oké, hülye voltál, de ha egyébként nem csaltad meg, akkor nincs meg a plusz indok amiért elhagyhatna. Nem mintha az aids nem lenne komolyan dolog, persze elhagyhat, de ez már így is megtörténhet minden további info nélkül. Ha hazudsz is neki, akkor garantáltan elhagy. Ha őszinte vagy vele, akkor talán még van esélyed.


Egyébként szerintem is kamu kérdés, mert senki nem lehet ennyire hülye.

2013. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!