Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, fogadjam be az...

Mit tegyek, fogadjam be az öcsémet, vagy mondjam neki, hogy nem jöhet hozzánk?

Figyelt kérdés

Az öcsém,22 éves,én 26 a bátyja vagyok!

A szüleim el akarják küldeni otthonról,mert nem dolgozik (vidéken élnek),anyu most lett munkanélküli,apám gyárban dolgozik,nem valami sokat kap....

párom azt mondja,hogy ha ideengedem,ő elmegy....

ezt kicsit jogtalannak érzem,a lakás az enyém,és a saját testvéremről van szó

nincsenek rokonok,nagyszülő csak egy él,ő meg idősek otthonában......

Választás elé állított a párom,rossz ember lennék,ha szépen,csendben megbeszélném vele,hogy bár szeretem,de mégis csak a testvéremről van szó,ha elmegy megértem,de miatta nem fogom elzavarni a testvéremet,akkor inkább menjen el...


2013. aug. 29. 21:42
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem értem egyesek miért feltételezik már egyből azt, hogy biztos a kérdező testvére a hibás!!! Családtagot nem mi választunk, tehát ugyan úgy lehet az is, hogy a szülők hozzáállása rossz!!! Én AKKOR IS befogadnám a bátyámat, ha lusta volna és nem dolgozna... akkor is a testvérem, az egyetlen! Akkor fognám és talpra állítanám!

Képzeljétek, Debrecen elég nagy város, mégse lehet munkát találni... és nem csak mondom, sok barátom van... pályakezdők, tapasztaltak, idősebbek is és tengődnek, vergődnek..

2013. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!