Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarom hallani?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, babánk is van már. Rendben van a kapcsolatunk, boldogok vagyunk, csak ...

Megismerkedésünk előtt ő Németországban dolgozott. Néha nosztlgiázik, és mesél róla. Az zavar az egészben, mikor a történetnek ahhoz a részéhez ér, hogy olyan helyekre jártak szórakozni a haverokkal, ahol örömlányokkal volt tele a bár, és hogy tele volt magyar és felvidéki lányokkal a hely. Már többször elmesélte, hogy beszégetett a lányokkal, azok miért mentek ki, milyen gondjaik voltak itthon. Nekem ettől feláll a hátamon a szőr. Állítása szerint sosem vették igénybe a szolgáltatásaikat, de nem vagyok naiv... Lehet igen, lehet nem, de bárhogy is van, a kapcsolatunk előtt volt, semmi közöm hozzá. Egyszer már óvatosan jeleztem neki, hogy nekem ezt rossz hallgatni, de ő is ezzel érvelt, hogy még nem ismert, kicsit dühös is volt rám, hogy nem lehetek ilyen... Tegnap néztünk egy videót, ott egy lány részegen leesett a bárszékről a földre, és mesélni kezdte, hogy NO-ban is ahová jártak voltak ilyen nők. Nem tudom, hogy magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék erről már beszélgetni. Nem vagyok féltékeny, de mivel vizuális típus vagyok, rossz nekem a mesélés közben elképzelni a páromat, ahogy italozik ilyen nőkkel. Valahol itt belül fáj, és nem tudom hogy mondjam el neki, hogy ne legyen ebből vita.



2013. aug. 29. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot vettem észre abban, amit írtál.

Az egyik:


*Már többször elmesélte, hogy beszégetett a lányokkal, azok miért mentek ki, milyen gondjaik voltak itthon


Nem igazán érzem a problémát a dologban, hiszen nem lefeküdt velük, hanem beszélgettek és a párod arra volt kíváncsi, miért a "könnyebb" utat választották rendes munka helyett.


A másik, hogy kulcsszónak csak az örömlány szót adtad meg, amiből egyértelműen látszik, hogy téged igazából ez zavar.


Próbáld meg ezt a tényezőt kicsit háttérbe szorítani, mikor erről kezd beszélni a párod. Beszélgetett lányokkal, hogy miért oda jutott az életük, ahova. Én ebben nem látok problémát.


Sőt, akár örülhetnél is, hogy bevon az életébe és a múltját sem titkolja előtted, beszélgess vele, ne rettegj attól, hogy megtudsz róla valamit. Lehet, hogy ha leültök egyszer beszélgetni erről a témáról, akkor már egész másként fogod látni az egészet!

2013. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Vihar a biliben c. előadás ismételt felvonása, hogy felhívd magadra a figyelmet.
2013. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy a múltjának ezekre az epizódjaira nem vagy kíváncsi. Én anno elmondtam a páromnak, mikor az exeiről akart mesélni, hogy nem szeretnék tudni róluk semmit. Pedig én sem vagyok féltékeny típus.

Mondd el neked, hogy nem féltékenységből, de akkor sem vagy kíváncsi az agglegény sztorijaira. Azt nyugodtan beszélje meg a haverjaival, de téged, mint nőt, tiszteljen annyira, hogy nem előtted beszél a könnyű pénzkeresetet választott lányokról a múltjából. Biztosan rendesek, aranyosak, nehéz életűek voltak, de ez nem rád tartozik.

2013. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mond el neki azt, amit itt leirtal. Nem vagy feltekeny, nem haragszol, de vizualis tipus vagy, nem esik jol hallgatni. En felesegem se szereti, ha elojon, hogy elotte kiprobaltam 2 csajjal, ugyanezert, amit te is mondtal, es meg is ertem.
2013. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

öhm... lehet, hogy rossz ötlet, de:


"nem szeretnék erről már beszélgetni. Nem vagyok féltékeny, de mivel vizuális típus vagyok, rossz nekem a mesélés közben elképzelni a páromat, ahogy italozik ilyen nőkkel. Valahol itt belül fáj, és nem tudom hogy mondjam el, hogy ne legyen ebből vita."


Ezt így egy az egyben miért nem vagy képes előadni neki?

2013. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Első vagyok, én komolyan nem értem, hogy mi a gond azzal, ha valaki az exéről beszél. Én szoktam kérdezgetni a páromat a múltjáról, hiszen szeretem és érdekel minden, ami vele kapcsolatos, a múltjával együtt. Abszolút nem zavar, ha az exeiről beszél, ezáltal is egy kicsit jobban megismerem őt. Ha homokba dugjuk a fejünket, akkor nem lesz múltja a párunknak?
2013. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
AIDS tesztet csinálj inkább ne ezen problémázz.
2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
2 éve vagytok együtt, de már van gyerek is...
2013. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hogy mondjam meg?

Magyarul. Vagy németül.

2013. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
" nem akarom hallani" Azt hiszem elindultál már azon az uton, hogy a férjedet vagy papucsnak törd meg, vagy elváltok (a vagy helyett lehet és is!!).
2013. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!