Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarom hallani?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, babánk is van már. Rendben van a kapcsolatunk, boldogok vagyunk, csak ...

Megismerkedésünk előtt ő Németországban dolgozott. Néha nosztlgiázik, és mesél róla. Az zavar az egészben, mikor a történetnek ahhoz a részéhez ér, hogy olyan helyekre jártak szórakozni a haverokkal, ahol örömlányokkal volt tele a bár, és hogy tele volt magyar és felvidéki lányokkal a hely. Már többször elmesélte, hogy beszégetett a lányokkal, azok miért mentek ki, milyen gondjaik voltak itthon. Nekem ettől feláll a hátamon a szőr. Állítása szerint sosem vették igénybe a szolgáltatásaikat, de nem vagyok naiv... Lehet igen, lehet nem, de bárhogy is van, a kapcsolatunk előtt volt, semmi közöm hozzá. Egyszer már óvatosan jeleztem neki, hogy nekem ezt rossz hallgatni, de ő is ezzel érvelt, hogy még nem ismert, kicsit dühös is volt rám, hogy nem lehetek ilyen... Tegnap néztünk egy videót, ott egy lány részegen leesett a bárszékről a földre, és mesélni kezdte, hogy NO-ban is ahová jártak voltak ilyen nők. Nem tudom, hogy magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék erről már beszélgetni. Nem vagyok féltékeny, de mivel vizuális típus vagyok, rossz nekem a mesélés közben elképzelni a páromat, ahogy italozik ilyen nőkkel. Valahol itt belül fáj, és nem tudom hogy mondjam el neki, hogy ne legyen ebből vita.



2013. aug. 29. 09:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem érdemes itt írni semmit. Nagyon sok embernek az itt válaszolók közt óriási problémái vannak az értékrendjükkel, és a becsület fogalma hiányzik a szótárukból, főleg az életükből. OFF
2013. aug. 30. 14:49
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát, a tiédből is....szegény fiú!:((
2013. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mennyi primitív válaszoló, atyaisten... Tényleg akkora kur.vanagy kérés, hogy NE pofázzon valaki olyasmiről, ami a párját zavarja vagy fáj neki? Ki dönti el, hogy mitől jogos? Biztos hogy nem ti. Ha a kérdezőnek ez rosszul esik, nem kötelessége tűrni, a párja mesélési kényszere semmivel sincs előbbre a rangsorban, mint az ő érzései.
2014. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!