Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarom hallani?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, babánk is van már. Rendben van a kapcsolatunk, boldogok vagyunk, csak ...

Megismerkedésünk előtt ő Németországban dolgozott. Néha nosztlgiázik, és mesél róla. Az zavar az egészben, mikor a történetnek ahhoz a részéhez ér, hogy olyan helyekre jártak szórakozni a haverokkal, ahol örömlányokkal volt tele a bár, és hogy tele volt magyar és felvidéki lányokkal a hely. Már többször elmesélte, hogy beszégetett a lányokkal, azok miért mentek ki, milyen gondjaik voltak itthon. Nekem ettől feláll a hátamon a szőr. Állítása szerint sosem vették igénybe a szolgáltatásaikat, de nem vagyok naiv... Lehet igen, lehet nem, de bárhogy is van, a kapcsolatunk előtt volt, semmi közöm hozzá. Egyszer már óvatosan jeleztem neki, hogy nekem ezt rossz hallgatni, de ő is ezzel érvelt, hogy még nem ismert, kicsit dühös is volt rám, hogy nem lehetek ilyen... Tegnap néztünk egy videót, ott egy lány részegen leesett a bárszékről a földre, és mesélni kezdte, hogy NO-ban is ahová jártak voltak ilyen nők. Nem tudom, hogy magyarázzam el neki, hogy nem szeretnék erről már beszélgetni. Nem vagyok féltékeny, de mivel vizuális típus vagyok, rossz nekem a mesélés közben elképzelni a páromat, ahogy italozik ilyen nőkkel. Valahol itt belül fáj, és nem tudom hogy mondjam el neki, hogy ne legyen ebből vita.



2013. aug. 29. 09:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

1-es


A Te felfogásod teljesen normális, így kéne gondolkodni. Én ezt aláírom. Mindenkinek van múltja, meg is lehet beszélni - de van egy egészséges határ, amibe szerintem az már nem fér bele, hogy kéthetente téma legyen, hogy mi van a Gizivel, mert akkor már átlendül a dolog egy olyan stádiumba, hogy talán azért beszél róla ennyit, mert még hiányzik.

2 éve az összeköltözésünk előtt sokat utazgattunk egyik kolléganőmmel - barátnőmmel, külföldön is, és imádtam úgy élni, de mégsem mondogatom gyakran, mert nem akarom, hogy azt gondolja, hogy hiányzik nekem az az élet, és sajnálom, hogy most már a párommal vagyok, mert nem így van. Bevallom, volt már olyan gondolatom beszélgetés közben, hogy megmondom neki: "akkor pakolj össze drágám, menj vissza NO-ba dolgozni, és ücsörögj esténként a k..kkal a bárban, ha az érdekesebb." De benyeltem, mert nem akarok hisztit. Nem mentegetem magam, tudom, hogy a felfogásommal van baj, de ezen nem hiszem, hogy tudnék változtatni. Én nem fogok neki sosem bólogatni arra, hogy: "szegény lányt kidobta az apja, barátja felvetette vele a kölcsönt, majd elhagyta, és kénytelen magát árulni."

2013. aug. 29. 10:04
 12/23 anonim ***** válasza:

7-es hidd el nekem hogy ezek a lqnyok tisztábbak mint a sok ingyenribikóka mint te....

És igen, sokan bemennek csak inni egyet, de nem visznek fel senkit, italt fizetnek és beszélgetnek (pultos vagyok, tudom hogy megy ez). Ne hisztizz, ne kattogj a múlton! Ne a múlttól féltsd, hidd el, nem az az igazi veszély....

2013. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lányok*
2013. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én nem fogok neki sosem bólogatni arra, hogy: "szegény lányt kidobta az apja, barátja felvetette vele a kölcsönt, majd elhagyta, és kénytelen magát árulni."


Ha neked sem lenne más választásod, te is csinálnád! És ha valamelyiket meghúzta a párod, akkor mi van?

2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14-es: Nem akarom részletezni, hogy mi a véleményem olyan nőről, aki saját nevére felvesz kölcsönt, és a pasi kezébe adja a pénzt, hogy az le tudjon lépni a teljes összeggel! Ha mégis ne adj Isten így jártam volna, akkor azt mondom, hogy igen, h...e voltam, és elmegyek dolgozni, ha ez sem elég, akkor árulom magam, vállalom, hogy ez vagyok és kész, nem panaszkodom fűnek-fának, hogy mennyire kicseszett velem az élet, én igazából nem is ku...a vagyok, nem is egy ostoba, hanem egy kis hamupipőke, akivel elbánt a gonosz mostoha.
2013. aug. 29. 17:16
 16/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy K-k, a párod mégis velük beszélgetett :) És ez cseszi igazán a csőröd! :D
2013. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"És ha valamelyiket meghúzta a párod, akkor mi van?"


Akkor nem akarom tudni, tartsa meg magának ... én sem sorolom fel kikkel kufircoltam előtte, mert ez mindenkinek a magánügye, múlt, elmúlt.. kit érdekel? A komoly kapcsolat az más, de arról sem kéne heti szinten beszélgetni. Ez az én véleményem, és lehet mások másképp látják, az az ő dolguk.

2013. aug. 29. 17:24
 18/23 A kérdező kommentje:
16-os: Egy időben, mikor megszűnt a munkahelyem, pultosként dolgoztam egy sörözőben, tudom, hogy a pasikat érdeklik a k-król szóló történetek. Számtalan hasonlót hallottam, és már nem érdekel. Rosszabbakat is hallottam, amit egy vendég mesélt, hogy egy csajt megcsalta a pasija, az meg bement a játékterembe, feldobta magát a billiárd asztalra, és felszólította a vendégeket, hogy mindenki csinálja meg. Páran kimentek, a pincér bezárta az ajtót, és vagy 10-en sorba álltak... véresen, sírva, szétcsapott szájjal ment haza...most meg játssza az úri asszonyt. Forog tőle a gyomrom. Elég volt a k-ból.
2013. aug. 29. 18:10
 19/23 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd ott!! Csak aztán ne sírj hogy nincs mit enned, és kénytelen vagy te is dolgozni!

Undorodom az előítéletes emberektől. ...

16

2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
És te mire fel játszod az úri asszonyt? Te mit értél el önerődből?
2013. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!