Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyosomekkal lakunk egy udvarban, 2 kulonbozo hazban. Mar az evek alatt megszoktam, hogy gyakorlatilag semmi maganeletunk nincs. 5 m forintot hoztam a hazassagba, amibol letoesztettuk ferjem adossagat anyosomek fele (megelolegeztek neki a tandijat, az autot) tehat 3 m erre ment el, 2 m maradt, abbol felujitottuk a hazat, kifestettuk, stb. Nem akartuk itt hagyni oket mert idosek, ezert itt maradtunk. Nincsenek anyagi gondjaik, engem pedig alapbol meglepett, hogy a szuloknek mindent vissza kell fizetni. 6 eve elunk itt, 4 eve kezdodtek a problemak, van egy 2 eves gyerekunk, ma tudtam meg, hogy nem varnak vissza a munkahelyemre, nagyon jo fizetesem volt, es anyosomek is bejelentettek, hogy eladjak a fejunk folul a hazat. Ferjem koti az ebet a karohoz, hogy mivel az o neven van, ezert nem megyunk sehova nyilvan.. A hirdetes valos, engem meg a siras kerulget mert mindig mindenben segitettunk, nem mondtunk nemet.. Ha meg nem is adjak el, en ezek es egyeb mas huzasaik miatt nem akarok itt maradni. Ferjem csak akkor hajlando koltozni, ha sajat hazat tudunk venni, az pedig nem mostanaban lesz.. A honapban lejar a GYED, gondolkoztam, hogy neznem kellene alberletet, es elmenni a kislannyal, mert a ferjem nem akar jonni..? Vagy turjek tovabb??
2013. aug. 29. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? Szánalmas:(
2013. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A ház amiben ti laktok kinek a nevén van? Ha férjedén nem adhatják csak úgy el a fejetek felül! Vagy a TI neveteket? mert ha beleadtál 2millát, azért remélem min. hogy a fele a neveden van!!!

Amúgy bocs, de az, hogy a férjed tandíj tartozását te fizetted ki..oltári hülyeség volt! Amúgy milyen szülő kéri ezt vissza? No komment.

2013. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Na jól kihasználtak téged!

Tudom nem könnyű kibírni, de el ne költözz, amíg ki nem fizettek téged! Legalább az 2 millióval, de hogy tudtál olyan buta lenni, hogy a párod diákhitelét kifizetted anyósnak??

És arra vigyázz, hogy lehet a ház a férjed nevén van, de nehogy meglepődj, a férjednek lehet olyan húzása, hogy simán belemegy az eladásába....előre készülj fel mit tehetsz, beszélj ügyvéddel a lehetőségeidről. Nem tudom hol laksz, de van ahol működik ingyenes jogtanácsadás is(pl.Budapest)

2013. aug. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem romak, jo anyagi korulmenyek kozott elnek, 3 auto, kulfoldi tengerparti nyaralo, stb. Ferjem neven van az ingatlan, szuloknek haszonelvezeti joguk van, igy el sem adhatjak. De nem ertem, miert hirdettek meg.. Reggel mondta ferjem, hogy ossze fog veluk veszni, de szerintem nem lesz ebbol semmi. Csak ugye, mivel nem varnak vissza a munkahelyemre, kvazi ki vagyok szolgaltatva, nem maradt semmim, igy ha el is akarnek menni a gyerkoccel, szerintem elvennek tolem ot, a birosag nem itelne nekem a picit, mert jelen pillanatban nem tudnek biztositani neki normalis korulmenyeket, abba pedig beleorulnek. Lombikos voltam, megszenvedtem nagyon erte, o a mindenem...
2013. aug. 30. 10:35
 15/15 anonim ***** válasza:
A gyerek nálad maradna nem veszik el az anyától teszik tönkre a személyiségfejlödését mert épp nincs munkád, a férjed talán otthon maradna vele, a nagyszülök majd talán repesve rohangálnak a dackorszakos gyerek után mert a fiuk a nyakukba sóza....
2013. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!