Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok ki...

Mit tennétek ha a párotok ki akarna menmi külföldre ti viszont nem? Elválnátok?

Figyelt kérdés
Volt itt az előbb egy hasonló kérdés ezért vagyok kiváncsi a válaszotokra.
2013. aug. 17. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi időre, milyen időközönként jön haza, megyek ki látogatni.
2013. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy húznék vele, mint a vadliba, szóval ilyen veszély nem fenyeget.


Ha hetente-két hetente hazajön, az semmi gond.

Ha havonta, az szerintem már sok esetben elhidegüléshez vezet.

Ha nagyobbak a szünetek, akkor tuti vége lesz a dolognak, ha nem rögtön, de semmi értelme úgy már.

2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Mennék vele, nem itthon várnám a sült galambot. Ha kimegyünk, együtt megyünk, ha maradunk, együtt maradunk. Mi már sokszor beszéltünk erről, ha akadna jó munkalehetőség külföldön, csakis együtt mennénk.
2013. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De ha gyerekek is vannak?
2013. aug. 17. 12:42
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ???? Dehogy válnék ! Engedném ,hadd próbálja ki . Nálunk a párom külföldön dolgozik,támogattam mindig is ,mert amúgy is az volt a terv ,hogy külföldön telepedjünk le . Megkérdezhetem miért nem akarsz menni ?
2013. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálunk gyerek is van ,igy főleg jó ,ha megteremt kint egy olyan egzisztenciát hogy a család is követni tudja .A gyereknek nagy előny ,ha külföldön nőhet fel ;-) !!!
2013. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem akarnék menni, olyan helyzetben vagyok, hogy nem is igazán tehetném meg. Nem válnék el, ha időlegesen menne ki, és ha közben hazajárna. Mindenesetre mi elsősorban arra törekednénk, hogy együtt tudjunk maradni és maximum rövid időre kelljen elszakadnunk egymástól.
2013. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekeink is vannak (2), kicsik, 5 és 1 éves, simán jöhetnének.
2013. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem ertem sok embert miert tartja vissza a gyerek attol h kulfoldre koltozzon.nekunk a kisebbik ketto a nagyobbik negy eves volt amikor ausztriaba koltoztunk.egy percet nem gondolkodtam,pont a gyerekek miatt.itt jobb elet var rajuk.2 eve lakunk itt perfekt beszelik a nyelvet.a nagyobbik most kezdi az elsot es angolt is kell tanulnia....ne legyunk mar megijedve ettol a kulfoldi elettol ennyire.
2013. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!