Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutaznál egyedül pár napra...

Elutaznál egyedül pár napra külföldre?

Figyelt kérdés
a barátom külföldön van munkaügyben én meg "egyedül" itthon(szintén nem Magyarországon). Arra gondoltam el kéne utaznom vhova kicsit kikapcsolódni pár napra, ő úgy sincs itt, ne már itthon ülve várjam. Szerintetek? Megtennéd?
2013. aug. 4. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne, mi tartana vissza? Gondolom egyedül vagy most is ahol vagy, oda is egyedül mentél ki nem?
2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nemrég jöttem haza, dubrovnik, split, és zágráb volt a cél.

Kicsit hosszabb lett mint gondoltam, 3 hetet voltam kinn.

2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pénzügyileg szerencsére nincsenek gondjaim. Kicsit félek nekivágni, meg vannak akik ferdén néztek rám h mit akarok nőként egyedül csavarogni...szerencsére a barátom szerint is jó ötlet h kicsit kikapcsolódjak de azért félek is
2013. aug. 4. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez mindig is nagyon vonzott, de félek, hogy nem lenne elég bátorságom ilyesmihez.. Ha te megteszed, írd meg, hátha az egy kis bátorságot önt belém. :) Esetleg kipróbálhatnád a couchsurfing-et is, ha bevállalós vagy.
2013. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Amúgy vannak olyan oldalak, ahol lehet társat keresni is akár...ha szívesebben mennél esetleg valakivel.
2013. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még mindig 4-es vagyok. Én vagy Szlovákiába vagy Csehországba mennék a hegyekbe, mert nagyon lenyugtat a látványuk. De ha ilyenkor nyáron inkább strandolásra vágysz, akkor Horvátország is jó lehet.:)
2013. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy nem Mo.-n vagy, akkor a helyszínre vonatkozó tanácsaimat tekintsd tárgytalannak. :)
2013. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én busz úttal mentem is Spanyolországba így és Olaszországba a velencei karneválra.Nagyon bulis volt így sok új barátságot kötsz.


Azért busz úttal,mert azért biztonságban akartam magam valamennyire érezni egy fix társaság és idegenvezető mellett.

2013. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még szép! Ahová csak vágyom, oda elutaznék!!


Pontosan melyik országban élsz? Ha a helyedben lennék és lenne pénzem, én Ázsiába mennék. Mondjuk nem csak pár napra. :D Szóval így tárgytalan. Ha beszélsz angolul, akkor nem lehet gond. De én a helyedben már ma csomagolnék és mennék. :D

2013. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem már. :) Azaz nem teljesen egyedül, hanem csoporttal, de nem ismertem senkit. Kiválasztottam az úticélt, bementem egy utazási irodába, ahol volt meghirdetve út és jelentkeztem. Az utakon mindig volt több korombeli, így lettek barátaim, akikkel mentünk bulizni, várost nézni. :) 3-4 napokra mentem. Régen úgy volt hogy mások is jönnek velem, de csak ígérgettek, így nem vártam rájuk. Pedig anno 20-30 ezerért mentünk ennyi napra, benne volt minden díj, éttermi étkezésekkel. 18 évesen mentem Krakkóba, Auschwitzba, Prágába, 19 évesen Párizsba, Londonba, valamint Rómába. Diákmunka bőven fedezte mindezt + az egyetemi ösztöndíj. Menj, nagy élmény. :)
2013. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!