Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma el akartam küldeni a páromat bizonyos okok miatt. Már kezdtem a cuccát összepakolni amikor hazajött és közölte, hogy az anyukája meghalt. Szegény úgy zokogott mint egy kisgyerek és azt mondta, hogy nagyon szeret. Nem mertem elmondani neki, hogy szakítani akarok mivel nem akarok belerúgni mikor amúgy is a földön fekszik.


Tudnátok tanácsot adni?


2013. aug. 16. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, írtad, hogy vannak okok, amik miatt szakítani szeretnél vele, de én a helyedben talán most várnék ezzel, szerintem így is meg van zuhanva lelkileg a haláleset miatt, fölleg ha nagyon jó viszonyt ápolt az anyukájával.

Amúgy semmiképp nem hozható már helyre a pároddal a kapcsolatotok?

2013. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogy sajnálatot vagy szeretetet érzek iránta. Nem volt felhőtlen az anyukájával a viszonya talán ezért is viseli meg ennyire.
2013. aug. 16. 19:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!