Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne utáljon a...

Mit tegyek, hogy ne utáljon a kedvesem anyja?

Figyelt kérdés

A párommal szeretjük egymást, nagy az egyetértés. Az egyetlen dolog ami megkeseríti a kapcsolatunkat,az az édesanyja viselkedése. Nem örül annak, hogy én vagyok a lányának a választottja. A kifogása az, hogy alacsonyabb vagyok a barátnőmtől, és anyagilag nem vagyok eleresztve, ergo nem illünk ezáltal össze. És nem vagyok úriember mert nem árasztom el drága ajándékokkal a páromat. Persze mindezt úgy kell visszahallanom,mert a szememben teszi a jót..

Egyébként egy neves főiskola hallgatója vagyok,kifogástalan az életvitelem, nem iszok,nem bulizok, minden szabadidőmet a barátnőmmel töltöm, a jövőre nézve konkrét elképzeléseim vannak.A külsőmmel meg vagyok elégedve. Szerintetek mit csináljak egy ilyen helyzetben? Ennél többet nem tudok nyújtani...köszönöm ha válaszoltok!


2009. okt. 29. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél. ha párod és közted minden rendben, mikor ilyet visszahallaz röhögd ki az idióta anyját. Mert ezek szerint idióta,mert nem azt nézi, hogy boldog a lánya, hanem, hogy mennyi lóvéja van a kiszemelt Don Juannak.

Aki ilyen az nem fog megváltozni. Legyél te az okosabb és az intelligensebb. Magasról tegyél rá.

2009. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se tudsz nagyon semmit sem tenni ez ellen. Ha a szülők valamiért nem szívlelik a gyerekük kiválasztottját, akkor úgyis keresnek kifogásokat, hogy miért nem jó a gyermekük mellé az illető.. Tudom, könnyű ezt mondani, de próbálj meg nem foglalkozni a párod édesanyjával. Ha ti jól megvagytok és igazán szeretitek egymást, akkor ő sem választhat el egymástól titeket. Főleg ha ez a baja, hogy nem vagy gazdag. Nem a pénz a fontos, hanem a szeretet. A szeretetnek le kell győznie a szeretetet!!
2009. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
* A szeretetnek le kell győznie a pénzt! Bocsi félreírtam xD
2009. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Légy vele kedves és korrekt. Mindig demonstráld, hogy szereted és becsülöd a lányát. Ha ti boldogok vgytok és megértitek egymást, ő nem jelenthet akadályt. Ha pedig összeházasodtok, meg fog nyugodni. Lehet, hogy te lesz a legjobb vő.
2009. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ez így, nem tudsz tenni semmit ellene. Az én anyósom a mai napig ott tesz keresztbe ahol csak tud, pedig már 35 éve együtt vagyunk a párommal. A szemembe mézes-mázas, kedveskedik, de a tettei mást mutatnak.

Te legyél vele udvarias, a többit meg bízd a kedvesedre.

2009. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazatok van mindenben! Köszönöm!
2009. okt. 29. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Magánvélemény:az anyósod idióta.

Sajnos azonban nem tehetsz ellene semmit, ne menj bele semmilyen küzdelembe, abból csak rosszabbul jöhetsz ki, mint ahogy belementél. Tűrj, és légy vele kedves. Idővel hátha rájön, hogy vannak fontosabb dolgok mint az, hogy ki hány centi, és mennyi pénze van.

2009. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!