Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agyamra megy a kedvesem...

Agyamra megy a kedvesem féltékenykedése! Hogyan lehetne leállítani?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy már kérdést is írt ki ide.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Teljesen megőrjít, hogy beképzel dolgokat. Ezt a férfit még ő mutatta be nekem, neki is megvan a telefonszáma.

Párom szeretett volna kertet venni, és ezzel a férfivel telefonszámot cseréltek, hátha ő tud eladó kertet.

Talált is párat, de a párom sosem vette fel a telefont, mivel munkaidőben hívta, ezért megadtam neki a számom, hogyha a páromat nem éri el, hívjon engem. Azóta egyszer hívott, kizárólag kert-ügyben.

Vittem neki egy filmet, amit nem tudott megszerezni, én meg igen, és meghívott egy kólára, ez kb 2 hónapja volt. Azóta nem volt ilyen.

Felvett msn-re is, elfogadtam, de még sosem beszéltünk, mert ő éjfél körül gépezik, én meg akkor már alszom.

A párom folyamatosan nézi a telómat, hall ezt-azt (pl. hogy kértem egy üdítőt, de az említett fickó közelebb állt, így ő adta közelebb hozzám a poharat, ezt a párom úgy hallja vissza - nemtudom kitől- hogy ő hívott meg egy kólára), elhiszi, és féltékenykedik.

20L


2010. aug. 25. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.

szakítsd meg a kapcsolatot az újjal és maradj a régivel

valószínűleg elhanyagolva érzi magát a régi melletted, és talán okkal.

talán az új köti le a figyelmed, de hidd el, nem éri meg.

az újjal sem lenne fenékig arany az élet.

ha szereted, éreztesd, és megszűnik a féltékenysége.


24F

2010. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát így más a gyerek fekvése. Nekünk úgy lett "beállítva" hogy Te szívesen fogadod ezeket a jelzéseket.Mondd meg neki, hogy Te 100%ig hűséges vagy,eszedben sincs megcsalni, és vagy elhiszi vagy sopánkodjon meg ellenőrizgessen tovább "Fő a bizalom" jeligére.
2010. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha találkozunk is ezzel a férfivel, köszönünk egymásnak, és ennyi.

Én csacsogok a barátnőimmel, ő meg sörözik a férfiakkal...

Nincsenek semmilyen bókok vagy ilyesmi, amit a párom beképzel.

2010. aug. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!