Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha utál, miért akar ennyire...

Ha utál, miért akar ennyire megfelelni? Hogy lehetne, hogy ne utáljon?

Figyelt kérdés

Mostohahúgom kezdetektől fogva utálatosan viselkedik velem(ő, a báttya, anyukája, én és az apukám élünk együtt).

Mindig leszólja a ruháimat, a hajam, a sminkem, a barátaim. folyton azzal piszkál, hogy én nem megyek sehova nyaralni, de őt bezzeg a pénzes apja viszi síelni, meg tengerpartra ide-oda.

én élem az életem, és ha nem muszáj, nem vok vele egy helyen, de unom, hogy állandóan hallom vissza miket mond rólam.

bosszant, hogy állítólag gyűlöl, mégis folyton utánozza a stílusom. Ha levágatom a hajam, őis, de direkt olyanra -.-, ha azt mondom, hogy imádom a lila lakkot, ő is lilára lakkozza a körmét, ha elkezdek egy új hobbit hirtelen őt is az érdekli. ha kijelentem, hogy egy együttes sz*r, és addig neki tetszett, utána már hallom, h szte is sz*r lett hirtelen. és nem értem, ha ennyire utál, miért akar hasonlítani rám.

Egy párszor bejátszotta, hogy legyen köztünk béke, de furkált a hátam mögött. Mondtam az anyjának, de ő egyszer mondta, h ne csinálja és nekem meg azt hogy ne foglalkozzak vele.

mit csináljak, kerüljem továbbra is, amikor lehet?

16/L


2011. jún. 20. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felnéz rád, azért utánoz, és fel akar neked vágni a nyaralással meg ilyenekkel, hogy te is 'menőnek' tartsd őt. Majd kinövi, addig próbálj meg vele kedves lenni.
2011. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én már rég megvertem volna...
2011. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én nem verem meg, m jóban vok mostohaanyámmal, meg mostohabáttyámmal, és sztem nem éri meg ezt is elrontani :S
2011. jún. 20. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a Hugi?


szerintem is fontos vagy neki.:)

lehet, hogyha több közös programotok lenne kettesben, "letenné" a fegyvert.

esetleg egy filmnézés? vagy tollas-party? ping-pong?

ahol eleinte nem is kéne sokat beszélgetni, de érezné, hogy fontos ő is, nemcsak a család többi tagja...:)

2011. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!