Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud változni a kedvesem?

Meg tud változni a kedvesem?

Figyelt kérdés

Szóval, volt a páromnak (azaz a barátomnak) egy pénzéhes exe. Sajnos nagyon fukar lett a párom emiatt. Ha elmegyünk vásárolni, és szeretnék magamnak valami apróságot, már látom a szemében, hogy nem szeretné ha megvenném. (pl. egy 70 ft-s puding)

Le tud erről szokni, ha megbizonyosodik arról, hogy én nem a pénzéért szeretem? Vagy ő ilyen marad, jobban járnék, ha elhagynám?


2010. szept. 11. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
idővel változhat,de nehezen,a régi sérelmeket nehéz elfelejteni,én ugyanigy vagyok nehezen bízom meg a férjemben az exem butaságai,tettei miatt,de próbálkozom
2010. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Már 16 hónapja együtt vagyunk, soha nem kértem tőle semmit, de ma bepróbálkoztam egy pudinggal.

Elkeseredtem, hogy azt láttam a szemén, hogy nem akarja megvenni. Meg tudtam volna venni én is, csak jól esett volna tőle ez a gesztus.

2010. szept. 11. 18:24
 3/13 anonim ***** válasza:
még csak azt sem mondom hogy beszélj vele,mert nem érdemes,ezt magában kell lerendeznie és rájönnie Te nem az ex vagy,de idő kell
2010. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit több mint rossz. Miért nem képes felfogni, hogy Te Te vagy és nem az exe?
2010. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem szóltam neki, meg ha szólnék talán tényleg úgy tűnne, hogy a pénzére hajtok.
2010. szept. 11. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem is az exe volt pénzéhes,hanem ő volt már akkor is fukar?Hmmm...?

Kinek a tálalásában ismered a kapcsolatuk történetét??

2010. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az exéről lerí hogy pénzéhes. Ismerem, sajnos.
2010. szept. 11. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó-jó,OK pénzéhes az ex-e.De azért egy 70 Ft-s puding miatt nem kellene azt látnod a szemében,hogy Te is csak a pénzéért szereted...Sztem lehet,hogy a csaj rontott rajta,de biztos,hogy alapból is ilyen.

És hogy meg tud-e változni??Kérdezd meg tőle.

2010. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz. Már bocsi, de aki egy 70 Ftos pudingon is felhúzza magát...

tudod, jártam egyszer egy pasival, öberőből ért el mindent-ez tény. Keményem dolgozott mindig-ez is tény, de akkora tusko volt..vizsonylag szép kis keresete volt..soha nem a pénzre utaztam volna, mert nekem a féfi a lényeg, a pénzzel ne tudja megszerezni a szerelmemet..

Kb másfél hónapja voltunk együtt, mikor csak úgy magamban motyogtam, hogy azt hiszem veszek magamnak karórát...

ha vmiről én bezsélek, azt soha nem utalásként teszem...

na, erre a pasi...jó, itt van mindjárt a születésnapod, kimegyünka piacra, párezer forintért vezsek neked egy órát..és még hozzá tette azt is, hogy ennyi pénzért már lehet kapni... nos..nekem előtt egy komoly kapcsoaltom volt, az akkori párom bizonyos szinten elkényeztetett, mert pl karácsonyra drága parfümöt kaptam, meg hozzá illő testápolót, nem az AVONos kategória, amivel alapból nincs bajom, és kevesebb fizuval rendelkezett, mint az óráspasi..

visszatérve...

senki ne mondja, hogy nemérezné magát sérzve egy ilyen bunkó beszólás után..eleve nem is vártam volna el, hogy vegyne nekem vmit egy szál virágon kívül, de ha már ajándékot vesz, azt ne így közölje, és pláne ne azzal jöjjön, hogy 2-3 ezer Ftért a kínai piacon...úgy hogy közben meg arról beszélt, hogy csak azért nem ment el két hétre az Adriára, mert nem volt eéőző nyáron barátnője..de velem...

Hát eleve nem nagyon paszolt a stílusunk, de ezek után lekoptattam, inkább kihagytam a kétheti nyaralást teljes ellátással, mert biztos ott meg vmit kukázott volna, hogy ez jó lesz neked, mert még csak egy kukac eszi...

De felnőtt voltam, és nem szóltam, hogy talán felnőttként észrevehetné magát..ez sarkítva ilyan, mintha egy olajsejk egy zacskó napraforgót ajándékozna a feleségének szülinapjára, csak azért, mert a múlthéten is azt evett...

2010. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért..:)
2010. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!