Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a nővérem...

Jogosan akadt ki a nővérem anyósa? Engedélyt kellett volna kérniük a gyerekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

A nővéremék 3 éve házasok, anyóséknál élnek, de teljesen külön. Amikor odaköltözték megbeszélték, hogy csak akkor újítják fel, ha hosszú távon maradhatnak. Közel 3M-t költöttek rá, a sógorom szüleinek kívánságát is figyelembe vették, náluk is új csempe, nyílászáró, parketta stb. Teljesen külön mérőórák vannak, külön konyha, fürdő.


A nővérem babát vár, amin az anyósa teljesen fel van háborodva. Szerinte engedélyt kellett volna kérni tőlük, hiszen az ő házukban laknak. Ők még nem akarnak unokát, most azt akarják hogy a nővéremék költözzenek el.


Ti mit gondoltok erről? Én nyilván elfogult vagyok.


2013. aug. 21. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

Én költöznék milyen lékkör lesz ott ha nem.

A 3 milliót meg vegye úgy a nővéred, hogy albérleti díj volt, vagy majd megöröklik mit tudom én.

2013. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szegény nővéred! :(

Én minnél előbb költöznék a helyükben, de előtte viszont kifizettetném azt a pénzt amit tesódék költöttek a házra!

Jó vicc, hogy engedélyt kellene kérniük, hogy mikor vállaljanak gyereket.... kész röhej! Jó, hogy nem azt gondolja a "kedves" anyós, hogy majd ő megmondja neki mikor lesz aktuális az unoka....

És erre mit szól a kedves férj? Beszélt már erről az anyjával, hogy-hogy gondolja ezt?

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolt az anyós, hogy viccből költöztek össze, viccből házasodtak. Számíthattak az unoka jövetelére.
2013. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!