Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Engedélyt" kérnétek az...

"Engedélyt" kérnétek az összeköltözéshez, vagy csak bejelentenétek? Szülők, mi az elvárásotok?

Figyelt kérdés
Most készülünk összeköltözni a párommal. Már 5 éve vagyunk együtt (eddig 3 év távkapcsolat volt, mivel most fejeztem be az egyetemet). Én utoljára áprilisban voltam otthon, tehát nem igazán volt alkalmam pedzegetni a témát otthon. említettem telefonban néhányszor, meg annyi. A párom ugyanígy. Most azonban megsürgetődött a dolog, mert bizonyos okok miatt, a párom ki kell költözzön az eddigi lakásából és új lakást kell találnunk hétvégén, ezúttal már kettesben...Konkrétan a szülőknek nem mondtunk semmit, azért csak kéne, nem? Én még a héten nem megyek haza. telefon téma, ha nincs jobb?
2012. júl. 6. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ők tartanak el?továbbiakban vársz tőlük anyagi támogatást?

Mert ha igen,akkor engedélyt kérj.


Ha független vagy,akkor bejelented és kész.


Koliból én is párommal költöztem össze,csak bejelentettem,mivel saját magam tartottam el már akkor is.

2012. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát részben eltartanak, mondjuk úgy, hogy támogatnak. jelenleg munkát keresek...csak hát ugye, frissen végzett szakember kinek kell?!:-S elméletileg dolgozom ősztől...


Elmondani elmondjuk az tiszta, de engedélyt meg véleményt nem kértünk...

2012. júl. 6. 15:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!