Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj beszámolnom róla,...

Muszáj beszámolnom róla, engedélyt kellene kérnem? (anyósék)

Figyelt kérdés
A párommal költözünk külön házba,a ház ahová megyünk a párom szüleié. De soha senki nem lakott benne, már kész van, a takarítás is megvolt, de még vannak apróbb dolgok amit csinálgatni kell. Ezért az egyik nagyon jó barátnőmmel megbeszéltük, hogy amikor ő ráér, és én is hazamentem a munkából, akkor átmegyünk a házhoz a szomszédos faluba és csinálgatjuk még azokat a dolgokat aminek híja van. Autóval mennénk, én vezetnék, de nem nagyon szoktam vezetgetni, és nem tudom,hogy be kell-e számolnom a párom szüleinek, hogy merre megyek. Most náluk élünk, és mindig mindenről szeretne tudni. Az autó a páromé, de inkább az anyja és az apja szokott vele elmenni. Szombaton is elmentem takarítani, és alig volt 2 óra már a párom anyja és apja jöttek értem,hogy elég volt mára, mostmár menjek velük hazafelé. Azt hittem felrobbanok mikor megláttam őket,hogy ott vannak. Ott állt még előttem az egész délután, és csinálhattam volna a dolgom,erre odaállítanak értem. Azt mondtam anyósomnak,hogy nem kellett volna még értem jönni, lenne még mit csinálni. Erre ő:"majd lassan meg lesz minden, ha 2 hónap múlva akkor két hónap múlva"...erre nem mondtam semmit. Nagyon azt látom rajta,hogy azt szeretné,hogy minél később legyen kész a ház,mert a fiát maga mellett szeretné tudni,és nem akarja elengedni. 23/N
2012. máj. 22. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mégiscsak az ő házuk és az ő autójuk, ha jól értem, illik szólni róla, hogy mit csinálsz.


Az viszont röhej,hogy érted mentek :) Nem bosszankodnék, csak röhögnék egy jót rajta, ezek a fiús anyák ilyenek,majd befejezi.

2012. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nagyon bosszantó, hogy mindenről tudni szeretnek, és akkor persze kombinálnak.

Nem szeretnék nekik még erről is beszámolni, mert akkor anyós kitalálja,hogy jön ő is, és akkor hallgathatom egész este,hogy nem főzött semmit, és nem lesz vacsora. Maradjon csak otthon, nem kell nekem felügyelő! Tisztára úgy bánnak velem mint egy dedóssal.

2012. máj. 22. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:

első: "Az autó a páromé, de inkább az anyja és az apja szokott vele elmenni. "


párod tudjon róla h viszed a kocasit,szülöknek elég annyit mondani h kocsival ne tervezzenek menni,mert neked kell

2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze, tényleg iszonyú idegesítő, mamám is ilyen, ő még lesekszik is hozzánk alkalomadtán :D


Egy idő után befejezik, amikor már rájönnek, hogy a fiuknak mostmár te vagy a családja :)

2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor azt félreolvastam, bocsánat :)
2012. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Van 3 autó a háznál, egyik közös az anyjának és az apjának, a másik a párom bátyjáé, a harmadik pedig a páromé. De igen inkább a szülők mennek el vele,mert mindig van valami rendeznivalójuk.

A páromnak természetesen be akarok róla számolni, de a szülőknek nem nagyon van hozzá sok közük, hogy mikor,hova merre.

2012. máj. 22. 11:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha minden az övéké, akkor egy idõ után fárasztó lesz neked.
2012. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben?
2012. máj. 22. 12:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Mosolyognék és tűrnék, próbálnám magam minél jobban megszerettetni, hogy nehogy az legyen a vége, hogy kikiáltsanak nem hozzávalónak.


Tudom, rém idegesítő és nagyon nehéz, de ha ezt csinálod, akkor örömmel engedik majd el a fiukat hozzád és leszállnak rólatok, ellenkező esetben lépten nyomon keresztbe fognak tenni.

2012. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En lehet, inkább alérletbe mennék és gyüjtögetnék, hogy a sajátomba menjek egy idõ után.

Vagy pedig kikötném és ezt a párommal is megbeszélném, hogy nem vagyok hajlandó elfogadni, és abban a tudatban élni, hogy a szüleid tulajdonában élek és igy azt kell tennem,amit õk diktálnak.

2012. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!