Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj beszámolnom róla,...

Muszáj beszámolnom róla, engedélyt kellene kérnem? (anyósék)

Figyelt kérdés
A párommal költözünk külön házba,a ház ahová megyünk a párom szüleié. De soha senki nem lakott benne, már kész van, a takarítás is megvolt, de még vannak apróbb dolgok amit csinálgatni kell. Ezért az egyik nagyon jó barátnőmmel megbeszéltük, hogy amikor ő ráér, és én is hazamentem a munkából, akkor átmegyünk a házhoz a szomszédos faluba és csinálgatjuk még azokat a dolgokat aminek híja van. Autóval mennénk, én vezetnék, de nem nagyon szoktam vezetgetni, és nem tudom,hogy be kell-e számolnom a párom szüleinek, hogy merre megyek. Most náluk élünk, és mindig mindenről szeretne tudni. Az autó a páromé, de inkább az anyja és az apja szokott vele elmenni. Szombaton is elmentem takarítani, és alig volt 2 óra már a párom anyja és apja jöttek értem,hogy elég volt mára, mostmár menjek velük hazafelé. Azt hittem felrobbanok mikor megláttam őket,hogy ott vannak. Ott állt még előttem az egész délután, és csinálhattam volna a dolgom,erre odaállítanak értem. Azt mondtam anyósomnak,hogy nem kellett volna még értem jönni, lenne még mit csinálni. Erre ő:"majd lassan meg lesz minden, ha 2 hónap múlva akkor két hónap múlva"...erre nem mondtam semmit. Nagyon azt látom rajta,hogy azt szeretné,hogy minél később legyen kész a ház,mert a fiát maga mellett szeretné tudni,és nem akarja elengedni. 23/N
2012. máj. 22. 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
6 éve vagyok együtt a párommal 2 éve lakunk a szüleinél. Ez idő alatt még soha nem volt szóváltás köztem és a szülők között, rengeteget kell nyelnem,és tűrnöm a békességért,pedig nagyon sok olyan dolog van ami nem tetszik, főleg mikor a páromat mondják el mindennek, még olyankor sem szólok, nem akarok vitát.Ennél jobban tűrni, és alkalmazkodni nem lehet már.
2012. máj. 22. 12:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Én eleve már hozzájuk se költöztem volna,nem lenne ehhez türelmem.Ha rendbe rakod a házat,a nyakadra fognak járni ugyanúgy szerintem,abból is eleged lesz.Az lenne a legjobb ha eladnák,aztán ha annyira segíteni akarnak,odaadnák a pénzt,és messzebb tudnátok venni:)
2012. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodunk abban,hogy innen erről a környékről elmegyünk. A páromat ide köti a páromat a munkája, és engem is.
2012. máj. 22. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!