Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne mindenről beszámoln...

Miért kéne mindenről beszámolnom a több kilométerre élő rokonoknak? Tényleg egy primitív bunkó lennék?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy egy magán jellegű probléma miatt nem tudtam ott lenni egy családi eseményen. Azóta én vagyok a gonosz dög mert nem mondtam el nekik. Szépen a tudomásomra hozta az illető hogy utál. Miért kellenne beszámolnom hogyha egyszer külön életett élek? Én sem számoltattom be őket.
2010. szept. 13. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Kid, az atöbb kilómétterre élő rokon?

Közeli?Távoli?Milyen akapcsolat?Mert ezeket nem írtad le.H asűrűen össze jártok, közeli rokon, akkor ott több mindent elmond az ember, mint egyébként.Bár, ebben az esetben sem kell beszámolót tartanod.Elmondod hogy nem érsz rá, ezért meg ezért, és kész!

2010. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene beszámolnod? Az embernek vannak dolgai, melyek csak rá tartoznak, és ebből, ha valamit akar, elmond, egyébként nem. Ha nem veszel részt egy családi összejövetelen, akkor illik "valamivel" kimenteni magad, mert vártak. Ha nem volt kedved menni, akkor is kitalálhattál volna valamilyen "kegyes hazugságot", de magyarázkodnod nem kell. Ha kellene, akkor hol az ember önállósága?
2010. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nagybátyámék és nem járunk össze csak nagyon ritkán évente egyszer kétszer ünnepekkor. Az okom pedig amiért nem tudtam elmenni igen nyomos volt. De arról nem szeretnék beszélni.
2010. szept. 13. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű dolog ez, s ezért nehéz. Közlöd, hogy nem tudsz elmenni, mert gondod, dolgod van. Kész. Ha ezt nem tudják elfogadni, akkor jön a kérdés, miért. Én úgy gondolom, hogy a bizalmatlanság miatt kérdeznek. Ilyen típusú embereknek csak azért sem mondok többet.
2010. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az esemény már lezajlott. De azóta én vagyok a rossz. Pedig soha nem mondtam nekik annyit hogy álljanak arrébb.
2010. szept. 13. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Sz.rd le kérdező. Szinte mindenkinek vannak ilyen gáz rokonai. Ha csak évente 1-2-szer találkozol velük, mit érdekel? Utáljon csak egész nyugodtan. Engem nem zavar, ha utál engem valaki, a saját életét keseríti csak meg a primitív gyűlölködésével (főleg ha ilyen kis semmiség miatt van). Önmagát minősíti vele, nem téged. Ja és kérdésedre a válasz: nem kell beszámolnod semmiről a rokonoknak. Az a primitív bunkó, aki ilyen miatt gyűlölködik, nem te.
2010. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs közük hozzá, ha olyan miatt nem mentél, ami nem tartozik másra. Bár én ilyenkor kimentem magam valamivel (tanulnom kell, fogorvoshoz kell mennem, munkám van, stb.)
2010. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"egy magán jellegű probléma miatt nem tudtam ott lenni"


Arra nem érek rá amire nem akarok........régi igazság.

2010. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!