Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az h ezen az oldalon...

Miert van az h ezen az oldalon ha vki leirja a velemenyet es ha vkinek az nem tetszik akkor le van hurrogva a sarga foldig? Es abszolut primitiv ide nem illo stilusban?

Figyelt kérdés

Minek irogatnak az ilyenek ide?

Miert van az ha vkinek tobb van, vagy pl fogad orvost a szuleshez, meg megenged mas luxust akkor az le van hurrogva h az "hulye" "sik" "buta" etc jelzokkel illetve?

szerintem ki kene szurni ezeket az ide nem illo hozzaszolokat.


2010. nov. 25. 02:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Regen sokat olvastam ezt az oldalt fokeppen mikor terhes voltam, de most mar ugy vagyok vele h alig alig jelentkezem be mert minek. Lehurrogo ertelmetlen valaszokat inkabb nem olvasnek. Van mikor a kerdezo szerencsetlen helyzetben van es inkabb batoritast kapna lehurrogjak a sarga foldig. szerintem egy eve nagyon sokat romlott ez az oldal minosege. Ti mit gondoltok errol?
2010. nov. 25. 02:53
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. De ez sajnos nem csak ezen az oldalon megy. Én is kaptam már szájhúzást, meg gúnyos megjegyzést, mert fogadott dokim volt, magánrendelőbe jártam, és most a kisfiamhoz magán doki jön házhoz. De miért? Azért mert a helyi gyermekorvos, ha letelik a rendelési ideje nem veszi fel a telefont! Meg bármit kérdezek olyan kelletlen, hogy nem érzem úgy, hogy jó kezekben vagyunk nála. Így viszont van egy doktor bácsi, aki bármikor elérhető, házhoz jön, nem kell a babámat lázasan kimozdítanom, és tényleg annyi kérdésre válaszol türelmesen amennyit felteszünk. Ha ezért bárki lehurrog, hát tegye! Nem rongyrázásból tesszük, nem mondom senkinek ki az orvosunk, csak, ha megkérdezik.
2010. nov. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ezekkel a megjegyzesekkel foglalkozni. Az emberek alapvetoen irigyek es nincs onbizalmuk, s igy itelkeznek.

Nem latjuk, hogy Ki ul a monitor elott, de neha En is elgondolkozom ezen, hogy vajon milyen ember lehet az, Aki ilyen sorokat ir, s mi oka lehet, hogy igy megbantsa a masikat, vagy lekezeloen valaszol a kerdesre, de nem segito keszseggel.

Pl. ha valaki megengedheti azt, hogy privat orvosa legyen, vagy jobban oltozik pl. akkor az miert van elitelve,

de lehetne alkoholista es hajlektalan is, s akkor megszolnak es nem segitenenek.

Volt egyszer egy kerdes itt, amikor az alberlo a lakotarsat figyelte, s az volt a feltett kerdes, hogy mibol tellik ennek a lanynak a luxusra?

Erre mit lehetne valaszolni?

Az emberek tulajdonsaga, rossz szokasa ez, hogy irigyek, feltekenyek es onzoek. Nem lehet altalanositani, de a tobbseg ezekkel a tulajdonsagokkal rendelkeznek es ez eleg szomoru.

2010. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
en egy kerdest raktam ki h anyosek mit akarnak mert a felesegemet haza koltoztettek erre fel jol lehordtak engemet s a felesegemet ribancnak neveztek
2010. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is elgondolkodtam. Azon is el szokott durranni az agyam, mikor valaki csak poénból ír beszólásokat. Az ilyenek miért vannak itt? Néha már olyan vagyok én is, mint egy kis gyerek. Alig merem kiírni a kérdésem, mert biztos akad valaki, aki vagy beszól, vagy hülyének néz. Jobb lenne, ha az ilyen okoskodó emberkék inkább a saját portájuk előtt sepregetne!
2010. nov. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni.Mindig ezek az okoskodók a leghülyébbek.Roppant intelligensnek meg okosnak hiszik magukat közbe meg egy nagy nullák.Elméletileg azért lenne ez az oldal hogy megosszuk a tapasztalatainkat, elmondjuk a véleményünket.Na de ha az nem egyezik az övéjükkel.Húha.Nevetségesek.Én csak sajnálni tudom őket.:)
2010. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán szoktam ebbe a rovatba írni, de a kérdésed alapján úgy érzem én beletartozok a szerinted rosszindulató válaszolók kategóriájába.

Bár szerintem nincs igazad.Rengeteg kérdés volt, amikor a kérdező leírt egy "regényt",ezzel még nincs is gond,csak a sok topa embernek csak az jön le, mennyire sajnálatra méltó a kérdező, mert így-meg úgy....most nem akarok belemenni....

De azt kevesek veszik észre, illetve gondolják el, hogy csak az egyik fél álláspontját látjuk,ahhoz pedig hogy reálisan ítéljünk mindkét felet meg kéne hallgatnunk.Ez pedig nem igazán lehetséges.Éppen ezért fokozottan, minden részletre figyelni kell az adott kérdező hozzászólásában, hogy az esetleges SAJÁT felróható magatartását észrevegyük.

Persze könnyű azt látni, hogy a feleség nem érzi jól magát a férjével, hogy veszekszik vele a férje,de amikor 3szó esik arról, hogy "van már szeretőm", akkor az ember felkapja a fejét és elgondolkozik:vajon tényleg sajnálni kell,vajon igaza van,tudja a férje,vagy mióta csalja?

És a kérdezők nem igazán szeretnek a saját felróható magatartásukról írni,pláne sokat,mert szeretik ha néhány ember megsajnálja őket,aztán jön valaki, aki kérdőre vonja az egyből bunkó mi?

2010. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekkel nem érdemes foglalkozni.

Amúgy érdekes szociálpszichológiai jelenségeket lehet megfigyelni interneten :D fórumozás közben...

2010. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:16


Lehet normálisan is kérdőre vonni valakit és nem bunkón, "jajj hagyd már magad és te mit képzelsz magadról" stílusban...

Értelmes emberek tudnak értelmesen észérvekkel kommunikálni, a butákkal meg nem kell leállni szájkaratézni.


És a kérdésre is válaszolva: én már sajnos hozzászoktam a sok bunkó válaszolóhoz, ezek az emberek valamiért iszonyatosan savanyúak lehetnek, valami kellemetlen dolog érhette őket és ezt másokon vezetik le. Én pl. mikor az eljegyzésemmel kapcsolatban kérdeztem valamit, kábé a válaszolók 80%-a nem is a kérdésemre válaszolt, hanem nekem esve közölték hogy milyen idióták vagyunk hogy ilyen korán eljegyezzük egymást.

Hát én ezekre a rosszindulatú megjegyzésekre nem szoktam válaszolni:) Persze ha valaki normálisan és nem felháborodva közli velem ugyan ezt annak visszaírok, és azoknak akik a kérdésre válaszolnak. De nincs mit tenni le kell sz@rni.


20/L

2010. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ennek a másik oldala, a hasznost választ adsz vagy nem... sok idióta azzal szórakozik hogy lepontoz mást, vagy épp fel olyat aki abszolút haszontalan választ adott.

Sajnos ezen az oldalon a "mennyire volt hasznos számodra ez a válasz?" kérdésre nem azzal válaszolunk, hogy tényleg mennyire volt, hanem hogy neked mennyire tetszett a válasz.

Felhívnám ezen idétlenek figyelmét, hogy a kezecskék nem LIKE és DISLIKE gombok, mint a facebookon!....

2010. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!