Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az h ezen az oldalon...

Miert van az h ezen az oldalon ha vki leirja a velemenyet es ha vkinek az nem tetszik akkor le van hurrogva a sarga foldig? Es abszolut primitiv ide nem illo stilusban?

Figyelt kérdés

Minek irogatnak az ilyenek ide?

Miert van az ha vkinek tobb van, vagy pl fogad orvost a szuleshez, meg megenged mas luxust akkor az le van hurrogva h az "hulye" "sik" "buta" etc jelzokkel illetve?

szerintem ki kene szurni ezeket az ide nem illo hozzaszolokat.


2010. nov. 25. 02:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

nem a hulye kerdesekre gondoltam. azokat pl en el sem olvasom, vagy ha igen nem valaszolok rajuk. minek csak idopocsekolas. DE voltak olyan esetek mikor a kerdezo gondban volt, ok megcsinalta a bajt, de nem arra van szuksege h lehordjak h milyen hulye, meg egyebek, hanem arra h abbol kikeruljon amiben van. egy bajban levo embert megjobban leszidnak avval nem segitunk neki csak artunk, nem?

Magandoki tema. en ezt mar fel sem mertem tenni. en is maganba szultem, de kulfoldon, nem mert az allami nem megbizhato, hanem mert nekem az aodrendszer miatt kell h maganbiztositasom legyen, akkor meg ha van hasznalom. masreszt en szeretek egy dokihoz menni, es nem kb 4-5hoz a terhessegem alatt.

De feltettem az ossejt levetelenek a kerdeset, es jottek olyan valaszok h milyen .... vagyok h nekem ilyenre is tellik... meg egyebek. neha ugy vagyok h mar nem is valaszolok hanem elolvasom azokat amik talan a kerdesemre adnanak valaszt, a hulye valaszokat kihagyom.

pontozni nem szoktam mert minek... ugysem realis eredmenyt mutat...

2010. nov. 26. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!