Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál rá, ha a sógorod...

Mit reagálnál rá, ha a sógorod a férjedre azt mondaná neked, hogy "a primitív, köcsög,60-as IQ-jú férjed"?

Figyelt kérdés
Amúgy nem az, csak valamin összebalhéztak és nekem mondta el a sógorom. Én erre berágtam és elküdtem a ...., és mondtam, hogy többé be ne tegye hozzánk a lábát. Jól tettem? Mert most olyan szarul érzem magam miatta, mert nem szeretném ha a testvéremmel megromlana emiatt a kapcsolatunk, de ez nagyon fájt! Ráadásul a férjem a világ egyik legrendesebb embere.
2010. jún. 16. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor a sógorod vagy a testvéred?Nem mindegy. A testvéremnek én is megmondtam volna, de ez a hangnem amit te használtál nem megengedhető. Inkább azt kellett volna mondanod, hogy szégyellje magát és tamtamtam, de ez a szöveg, bocsi, semmivel nem volt különb annál amit te mondtál, de ez is helyrehozhatatlan.
2010. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit erős volt, de érthető. Először azt hittem, hogy a te sógorod a férjed testvére, akkor ezen nem kellett volna kiakadni, hiszen a tesók szokták szidni egymást. De ahogy kivettem, ő a te testvéred férje... Akkor viszont nem illene ilyet mondania neked. A feleségével otthon bármiről, bárhogy beszélhet, de lehetne benne annyi figyelmesség, hogy előtted ne járassa le.
2010. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jól tetted!Hogy jön ő ahoz hogy mást leminősítsen?
2010. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
77%
Azért mért romlana meg a testvéreddel a kapcsolatod mert a sógorod beszólt?
2010. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyáddal szemben is meg kell védened a párodat, ha neki van igaza.
2010. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A humorérzék manapság nem divat??Mert én biztos kiröhögtem volna,és nevetne mondtam voln,hogy ezért szeretem.
2010. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy, hogy a sógora a testvérének a férje, nem pedig a férjének a testvére. És azért romlana meg vele a kapcsolata, mert ha elutasítja a sógorával a kapcsolat minden formáját, akkor úgy nagyon nehéz lesz mellette jóban lennie mondjuk a húgával vagy a nővérével.
2010. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Talan jobb lett volna elszamolni 10-ig mielott megszolaltal volna.
2010. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmit... véleménye mindenkinek lehet...méghozzá, olyan amilyen... azért felvilágosítanám, hogy ezt a férjemnek mondja, és ne nekem......
2010. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinte válaszát. Valóban a sógorom a nővéremnek a férje és ő azt kéri a nővéremtől, hogy ő is szakítson meg minden kapcsolatot velünk. Lehet, hogy tényleg erős volt, de azt tudni kell hozzá, hogy egy erőszakos, egoista ember, akinek soha semmi nem számít, csak ő, ő és ő. Még soha nem volt vele vidám, mert én pont az ellentetje vagyok én mindig a jóviszonyra törekszem mindenkivel, nekem jobban fáj ha megbántok valakit mint a másiknak. Már nagyon sok apró beszólása, bunkósága volt nem csak velünk, hanem mindnekivel és erről mindig büszkén beszámol. Na, itt volt az utolsó csepp a pohárban! Nem bántam meg amit mondtam, de nagyon fáj, hogy a családi béke így megromlik e miatt, ami a mi csaádunkra egyáltalán nem volt jellemző. Most elvárná, hogy kérjünk tőle bocsánatot, addig szóba se áll velünk. de kérdem én, én kérjek tőle bocsánatot amikor ordítva mondja nekem a telefonba, hogy " a te köcsög, primitív, 60-as IQ-jú férjed"?! Hát valahogy tényleg elveszett a humorérzékem, mert amúgy is ki nem állhatom, de eddig nagyon jól skerült titkolnom. Köszi mégegyszer!
2010. jún. 17. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!