Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha tv-nézés...

Hogy reagálnál ha tv-nézés közben a párod odajön és kihúzza a dugót?

Figyelt kérdés

Komolyan megőrülök.Egy ideje ezt játsza,figyelmeztettem hogy ne csinálja,de akkor is ez megy.

Nézem a tv-ét,a lányom szól és ha elsőre nem figyelek oda odajön és kihúzza,vagy egyszerüen elzárja a készüléket.


2011. okt. 21. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod?
2011. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

fogd meg a tv-t és dobd a fejéhez, legközelebb nem csinál ilyet.

viccet félre téve apám volt ilyen. tévéztünk anyámmal és egyszer csak bejött a szobába és kinyomta a tévét,. meg tudtam volna őrülni. anyám meg annyit mondott, na jól van akkor "alvás gyerekek"

nem tudom mi a megoldás mert nálunk sosem lett jobb. de én azóta felnőttem férjem van és el is felejtettem ezt az egészet ezidáig .

2011. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha szól a lányod, őrá figyelj. Fontosabb, mint a tévé. Ha neked lesz valami bajod , te sem a tévéhez fogsz fordulni.
2011. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Beszéld meg vele. Ez nem normális viselkedés. Nem egyeduralomban éltek. Te nem vagy szolga hogy így uralkodjon feletted.


Nekem meg sem fordul a fejemben hogy ilyet tegyek a férjemmel. Na de neki se.


Csodálnám ha szó nélkül tűrnéd!

2011. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

2éves.


Naponta 1órát tv-zem este,a lányom meg az apja játszanak közben.

2011. okt. 21. 12:01
 6/26 anonim ***** válasza:

Azt hittem, te vagy a férj...:)

Hát érdekes eset, nyilván egyből azt mondjuk, hogy bunkóság, amit a párod csinál, de vajon mi állhat a háttérben?

2011. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
....en is beszallnek a kozos jatekba pl., mivel valoszinu, hogy a parod ezert viselkedik igy, hogy szeretne, ha egyutt jatszanatok pl. Az biztos, hogy nem kezdemenyeznek vitat, inkabb kideritenem az okat.
2011. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb kulcsra zárt ajtó mellett nézném a tévét. Azonkívül megbeszélném a kedves párommal, hogy egy felnőtt férfinak le kell tudni kötni egy kétévest egyetlen órára, és azt is le kell tudni rendeznie vele, ha az anyucit követeli, aki éppen nem ér rá. Ha ebben a tanulási folyamatban megzavarom azzal, hogy könnyedén elérhető vagyok a szomszéd szobában, szívesen eltávozom otthonról pár órára, amíg ő a gyerekkel játszik.

Basszus, némelyik pasinak tényleg ideje lenne már felnőni! Mi az, hogy a saját gyerekemet a legkisebb kényelmetlenségnél rögtön lepasszolom az anyjának?

2011. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Furcsa eset, de talàn oka van.
2011. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

4től este 7.30-8ig együtt játszunk 3an.Vagy én játszom a lánnyal ő meg komputerezik.

Véleményem szerint jár nekem ez az egy óra kikapcsolódás(egy sorozatot nézek meg).

Maga a dolog ahogy csinálja az zavar,de nem szólok semmit mert nem szeretnék a gyerek előtt vitázni.

2011. okt. 21. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!