Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha tv-nézés...

Hogy reagálnál ha tv-nézés közben a párod odajön és kihúzza a dugót?

Figyelt kérdés

Komolyan megőrülök.Egy ideje ezt játsza,figyelmeztettem hogy ne csinálja,de akkor is ez megy.

Nézem a tv-ét,a lányom szól és ha elsőre nem figyelek oda odajön és kihúzza,vagy egyszerüen elzárja a készüléket.


2011. okt. 21. 11:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan gondolja a férjed? Te meg kapcsold ki a computert,amikor nem a kislànyoddal jàtszik.
2011. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Próbáltam bemenni a másik szobába de a gyerek jön utánnam.Igy én nézem a tv-ét ők kockáznak mellettem az ágyon,ilyenkor néha szól valamit a gyerek de nem mindig hallom,na ekkor jön a hiszti és elcsapja a tv-ét.

2 év alatt 1szer hagytam őket egyedül 2órára,mindig velük vagyok szóval ez nem hiszem hogy probléma.

2011. okt. 21. 12:12
 13/26 A kérdező kommentje:

Mégis hogyan gondolja a férjed? Te meg kapcsold ki a computert,amikor nem a kislànyoddal jàtszik.


Gondoltam erre,és majdnem meg is tettem mikor már 5-re kérdeztem meg mit szeretne vacsizni,de semmi válasz.

Azért nem tettem meg mert akkor ugyanolyan gyerekesen viselkednék mint ő,inkább le szeretném szoktatni erről.

2011. okt. 21. 12:14
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó stratégia az "inkább nem vitázom, mert ott a gyerek" típusú strucpolitika. A vita nem egyenlő az őrült veszekedéssel, és a gyereknek sem kell burokban felnőnie, mert az élet alapvetően nem rózsaszín. Nem azt mondom, hogy ordibálni kell a gyerek előtt - nyilván nem, de két intelligens ember meg tudja beszélni a dolgai anélkül is.

Az pedig téged fog szétrobbantani, ha nem beszéled meg a férjeddel.

Sőt többet mondok: a gyerek is megérzi, hogy feszült vagy valamiért. Jobb ezt megbeszélni, megkérni, hogy azt az egy órát naponta legyen kedves neked ajándékozni. Sok sikert!

2011. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

- vagy te nem érted meg a férjed álláspontját, és ő nehezen éli meg, hogy mi az, hogy te lazítassz

- vagy a férjeddel kéne megértetni a dolgokat, sajnos a férfiak sok összefüggést nem látnak maguk

- vagy nincs türelme a gyerekhez, és így próbálja visszadobni neked játék közben.

2011. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egyàltalàn nem jó, amit csinàl a férjed. Eleve a kislànyod elõtt csinàlja, és milyen a gyerek, utànozni fogja az apàt. Beszélgess el a férjeddel, hogy ne tegyen butasàgokat a gyerekre legyen legalàbb tekintettel.
2011. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nálunk azért más a helyzet, mivel nagyobbak a gyerekek. De ha velem ilyet csinálna, vagy érzem, hogy veszekedni akar velem, teljesen nyugodtan felöltözök, egy szó nélkül és elmegyek motorozni vagy sétálni.
2011. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Már nem azért ,,de neked is jogod van a szórakozáshoz,még akkor is ha van egy 2 éves gyermeked.

Ha nehogy már a férjem ki húzza a TV dugót,mert ő nem tud a helyzet ura lenni.

A gyermek is egy kisit eltudja magát foglalni ,ha akarja.

Nekem is van 2 gyerek is és még ilyen nem fordult elő,hogy

nem nézhettem TV-t

Ha mást nem hát vasalás közbe :) De az nekem jár és mindenkinek!!!

2011. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
fejebe huznam a laskaszurot
2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hülyeség, hogy "nem süllyedek le a szintjére"?

Ez nem lesüllyedés, hanem pedagógiai célzatú tevékenység.

2011. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!