Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha tv-nézés...

Hogy reagálnál ha tv-nézés közben a párod odajön és kihúzza a dugót?

Figyelt kérdés

Komolyan megőrülök.Egy ideje ezt játsza,figyelmeztettem hogy ne csinálja,de akkor is ez megy.

Nézem a tv-ét,a lányom szól és ha elsőre nem figyelek oda odajön és kihúzza,vagy egyszerüen elzárja a készüléket.


2011. okt. 21. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor is tegyél valamit, mert a lányod akármilyen pici, fogékony, és ezt látja, később a párkapcsolataiban keresni fogja a megalázott szerepet.

Mert ez baromi megalázó, amit a párod csinál.

2011. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

Én párom is hasonló, bár a tv-t nem kapcsolta még ki. Egy perc szabadidőm nem lehet, reggel 4,30kor elmegy, legkorábban 7kor jön haza, de akkor sem jut átvenni a gyereket, pedig csak egy szendvicset ennék.

Szóvá teszem, erre jön a szöveg: "de hisz te vagy az anyja, az ősanya" "neked ez természetes, hogy egész nap a gyerekekkel vagy és ezért kapod a pénzt vagy nem?"


És ennek szültem két gyereket

2év9hónapos és 8hónapos elkeseredett anyuka

2011. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Utolsó,na ez durva.Nálunk is megy néha a szöveg hogy nekem ez könnyebben megy de azért vigyáz a gyerekre ha kimegyek enni vagy akármi.
2011. okt. 21. 14:13
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Csak én gondolom úgy, hogy inkább a két évessel kéne törődni, mint a sorozattal?

Nekem is van gyerekem, három éves, lassan születik a tesó. hulla vagyok. mióta megszületett a nagy, azóta kétszer voltam fodrásznál és egyszer egy baráti összejövetelen. Akkor apuka vigyázott a gyerkőcre, összesen ennyi az az idő, amit magamra fordítok. Sorozatot lehet nézni online vagy le is töltheted, én is ezt teszem és csak akkor, ha a gyerek alszik vagy az oviban van. Ha ébren van és itthon, akkor csak az övé vagyok.


Szól neked és rá sem bagózol? Hát én is kihúznám a dugót!

2011. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: és jó az életed rabszolgája lenni?
2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha igaz, hogy veszitek a fáradtságot, és valóban játszotok a gyerekkel, akár együtt, akár külön, akkor azért ennyi neked is járna. Nem kell vitázni, hanem mikor alszik a gyerek, vagy ketten vagy a férjeddel, mondd el neki a véleményed nyugodt körülmények közt. Kérd meg, hogy jólesne, és pihentetne téged, ha kicsit kikapcsolódhatnál egy kicsit, és olyankor el lenne a gyerekkel. Vagy a gyereket is próbáljátok meg szoktatni, hogy egyedül is tudjon kicsit játszani.

Apukával beszélgess !

2011. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!