Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 evesen erre engedelyt kene...

16 evesen erre engedelyt kene kérni?

Figyelt kérdés

szóval még nyáron megkertem a szuleimet,hogy hadd festhessem be a hajam. egyertelmu nem volt a válasz,pedig tesom mar 14 evesen festette.

es kb ket hete leszivatattam a barna hajam,ízlésesen.

úgyhogy most szőkés vagyok.

nagyon leszidtak erte,miért nem kerdeztem meg? közben meg én kérdeztem

ma visszaszínezem az eredetire,mert rájöttem,hogy az áll jobban.

de miert nem hagytak ezt a szuleim? hogy magamtol jöjjek rá?


2012. dec. 8. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesódnak megengedték és neked nem akkor a kérdés érdekes:) Amúgy igazából magadtól jöttél rá. Nekem még 25 évesen sem helyeselték, hogy vörösre festettem a hajam. A szülők ilyenek, próbálnak a helyes úton terelgetni. Van aki több szabad utat enged van aki kevesebbet. Minél idősebb vagy annál többmindent megtehetsz, és minden a te felelősséged lesz. Ha hülyeséget csinálsz akkor az is. Most az életed egyenlőre az Ő felelősségük. Kamaszként nem feladatod, hogy megértsd ezt, de nem is kell.
2012. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők adnak pénzt a fodrászra, akkor igen van beleszólásuk, hogy mit csinálsz. Amúgy ezen ne sértődj meg, csak jót akarnak neked. Pár év múlva másképp látod majd a helyzetet.
2012. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ők adnak rá pénzt akkor tényleg van beleszólásuk. Bár azt én sem értem h a hugodnak miért lehet, neked meg nem.

Az én hugomnak anyám 8-os korában rakott házilag melírt a hajába. 16 éves kora óra rendszeresen festi. Igaz, ő saját pénzből. Anyám nem ellenezte, mindaddig, amíg nem úgy néz ki mint a lóri papagály. Pláne hogy diákmunkás pénzéből festette.

Szerintem ez kissé kukacoskodás, amit anyukádék csinálnak. Na meg kivételezés is. Helyedben elbeszélgetnék velük erről.

Én holnap fogok átesni életem első hajfestésén. Eddig nem érdekelt a dolog. Mostanra untam meg a hajam. :-)

23L

2012. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nyaron kerestem 25000-et

abbol fizetem

2012. dec. 8. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen rózsaszín volt a hajam. xD Senkit nem zavart. Szerintem 16 évesen már elég érett vagy ahhoz, hogy eldöntsd a hajszíned szülői vèlemèny nélkül.
2012. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!