Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet gáz van a házasságukkal?

Lehet gáz van a házasságukkal?

Figyelt kérdés

Pár napja egy baráti összejövetelen vettünk részt. Minden évben eltöltünk együtt, barátok plusz a párjaik pár napot, mivel a munka miatt messze kerültünk egymástól.

Az egyik srác egyedül jött csak, a feleségét nem hozta, pedig előtte nap még úgy volt, ő is jön.

Akkor azt mondta, a feleségének végül be kellett mennie dolgozni. Este töltöttünk fel képeket facebookra, és ott vettük észre, hogy a felesége is rakott fel képeket. Kiderült, aznap strandon volt a barátnőivel, és este épp akkor indult bulizni velünk. A srác felhívta telefonon, és nagyon összevesztek.

Akkor hosszan találgattuk, hogy mivel bánthattuk meg a lányt, mi lehet az oka, hogy nem akart jönni. Mert olyan érzésünk volt, hogy nem akar velünk lenni.

Aztán este még megnéztük a képeket, és feltűnt valami. Nincs sehol egyetlen közös képük sem a sráccal, csak a kutyájukról, és az anyukájával közös képek vannak fent.

Nem akartuk faggatózni, de nem tudjuk eldönteni, a lány velünk nem akart lenni, vagy a sráccal romolhatott meg a kapcsolata?


2013. aug. 18. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Küldd el a fb linkeket, akkor tudunk csak állást foglalni.
2013. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak viszonya volt egy másik növel,akkor nem volt válás...lehet majd most lesz.

Megbocsátani meglehet.......

2013. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Jó ezen most csámcsogni, ugye? Mi közöd van hozzájuk amúgy? Mi az túróért érdekel más kapcsolata...? Fészbúkon ezt láttam, meg azt láttam...ÚRISTEN nincs közös kép!! Az eszedbe se jutott, hogy pl. nem osszák meg a magánéletüket mindenkivel? Ja bocs, most már azt is ki kell posztolni, ha eleresztek egy galambot...
2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A félreértések végett, az érdekelne, hogy velünk lehet-e a lánynak próblémája, vagy valami más.

Mert igenis szarul tud esni, ha valakit befogadunk a baráti társaságunkba, és annyi nincs benne, hogy ha nem kedvel minket, akkor megmondja az igazat. Megértjük mi azt is, ha nincs kedve velünk lenni, de akkor mondja azt, és ne hazudjon. Ennyi. A többi nem érdekel.

Nem kell ezért az ember torkának ugrani.

2013. aug. 18. 21:04
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Törődj a magad dolgával, pletykás nőszemèly, látszik nincs jobb dolgod.
2013. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán nem kíváncsi olyan emberekre, akik face-n kutakodnak utána. Én ha nem bírok valakit a párom társaságából, akkor én se megyek hozzá és előtte biztos nem magyarázom meg neki, mert nem érdekel.
2013. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kárörvendő pletykafészek
2013. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 JulesM111 ***** válasza:

Arran nem goldoltál kedves kérdező, hogy a távolmaradt leányzónak semmi kedve nem volt hozzátok?

Ennyi, nem kell ezt túlreagálni, főleg nem azon teóriázni, hogy más házasságával baj van, mert véletlenül azt a kérdést teszed majd fel, hogy megcsal a párod vagy sem :)

2013. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lehet, hogy a nőnek egyszerűen nem volt most kedve hozzátok, a férje ezt tudta, és ezért mondta h be kellett mennie dolgozni.... mivel pakolt fel képeket az estéről én nem hinném h a férje ne tudott volna arról h külön programot szervez magának a nő. Azzal kapcsolatban h közös kép nincs róluk fb-n hát basszus, nem mindenki ott éli az életét :) Nekem is a profilképemen meg pár konferenciás képeken (amiken megjelöltek) kívül nincs kint kép egy barátomról se pl., mert senkinek semmi köze hozzá hogyan élek :) Szóval a face nagyon nem mérvadó.
2013. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!