Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet gáz van a házasságukkal?

Lehet gáz van a házasságukkal?

Figyelt kérdés

Pár napja egy baráti összejövetelen vettünk részt. Minden évben eltöltünk együtt, barátok plusz a párjaik pár napot, mivel a munka miatt messze kerültünk egymástól.

Az egyik srác egyedül jött csak, a feleségét nem hozta, pedig előtte nap még úgy volt, ő is jön.

Akkor azt mondta, a feleségének végül be kellett mennie dolgozni. Este töltöttünk fel képeket facebookra, és ott vettük észre, hogy a felesége is rakott fel képeket. Kiderült, aznap strandon volt a barátnőivel, és este épp akkor indult bulizni velünk. A srác felhívta telefonon, és nagyon összevesztek.

Akkor hosszan találgattuk, hogy mivel bánthattuk meg a lányt, mi lehet az oka, hogy nem akart jönni. Mert olyan érzésünk volt, hogy nem akar velünk lenni.

Aztán este még megnéztük a képeket, és feltűnt valami. Nincs sehol egyetlen közös képük sem a sráccal, csak a kutyájukról, és az anyukájával közös képek vannak fent.

Nem akartuk faggatózni, de nem tudjuk eldönteni, a lány velünk nem akart lenni, vagy a sráccal romolhatott meg a kapcsolata?


2013. aug. 18. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
az a nyavajás facebook a megrontója mindennek
2013. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vagy épp miatta derül ki sok minden :)
2013. aug. 18. 20:47
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha ti, mint a srácot jól ismerő személyes barátok nem tudjátok, hogy mi lehet az indok, akkor mi, így ismeretlenül honnan a rákból tudhatnánk???


Kapsz egy rakás tippet, és mindegyik csak tipp marad. Ennyi.


B+ ezen kombinálsz, hogy nem jön a csaj + nem is dolgozik + nincsenek közös képek + este össze is veszte = Húúúú, de izgi, gyorsan kitárgyalom a GYK-n, mert a pasimmal nem lehet. Ő csak rámlegyintene, hogy ne csámcsogjak más magánéletén!

2013. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a nő már előtte megbeszélte hogy mennek strandolni, a férj meg szégyellte bevallani hogy nem dolgozik, hanem inkább strandol.

Lehet hogy előtte összekaptak valamin és úgy döntöttek, hogy külön mennek szórakozni.

Sok minden benne lehet a dologban, ezt a férjtől vagy a nőtől kellene megkérdezni.

A facebookra csak annyit, hogy én sem szeretek mindent közzé tenni, közösségi oldal, ne a magánéletembe nézegessenek bele.(strandos fotókra, lehet csak magát akarta mutogatni, hogy kapjon visszajelzést)

De ezt csak ők tudhatják.

2013. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
nem véletlenül nem mondta el az igazat a srác, rémes barát lehetsz...
2013. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Remek tippem van!!! Törődj magaddal!
2013. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Utolsó, szerintem a kérdező nem barát, hanem a baráti társaság egyik tagjának a nőnemű csatolt tagja.

Őt is csak elvitte a pasija, mint a többiek a többi nőt, és mivel buta, és nem tud hozzászólni a társaság témáihoz, így ilyen pitiáner dolgokkal köti le magát.

2013. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem az én barátom, a férjemé, de köszönöm, hogy ennyire rossz barátnak tartottok.

Azt tudni kell, hogy előtte a srácnak viszonya volt egy másik csajjal, nagy balhé volt belőle, majdnem elváltak.

Azóta nem merünk nagyon kérdezni....

2013. aug. 18. 20:55
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

4es vagyok, félreolvastam, bocsánat.

Lehet még jóval előtte összekaptak és a csaj bosszúból/dacból már csak azért se ment el a férjével.

Érdekes sztori..a feleség titokban megy el bulizni, de fbre felteszi a képeket?úgyis megtudja a férj..minek kell kamuzni, hogy dolgozik...

Szerintem nem veletek van baja, hisz azt úgy is elmondta volna a férjének, hogy ő biztos nem megy az összejövetelre mert "blabla" inkább megy strandolni.

2013. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedvs utolsó, azóta hazajöttünk már, nagyon jól elvagyok a baráti társasággal, és a női tagokkal, hiszen köztük van a legjobb barátnőm is.
2013. aug. 18. 20:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!