Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar egy fiatal nő egy...

Mit akar egy fiatal nő egy 60-70 évestől?

Figyelt kérdés
mit akarhat egy 30-35 éves nő egy öregembertől? a pénzen kívül milyen élete lehet egy ilyen ember mellett? a kérdés megindítója hogy olvastam, hogy Andy Vajna elvesz egy 38 évvel fiatalabb nőt. Egyáltalán ezek a párok összebújnak?
2013. aug. 14. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő feladha a szabadságát a pénzes pasiért, kibírja mellette. Nem egy esetet lättam már.
2013. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Andy Vajna?Nem mondom vannak jóképü idõs pasik, de az Andyhoz nem lenne gusztusom, legyen bármennyi pénze.

Inkább maradok a csóró korombeliekkel.

2013. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10 Ennyi. Megvárja, amíg az öreg megmurdel és akkor övé a zsozsó.
2013. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Oda vissza kölcsönös a dolog, és részemről nem látok benne kivetni valót, ha ők ketten ezt el tudják fogadni. Az idős úr fiatal nőt kap, a nő cserébe anyagi biztonságot és jólétet. Mind a ketten jól járnak. És szerintem egy idősebb, (öreg) ember is tisztában van vele, hogy pénz nélkül nem lenne fiatal barátnője. Valamit valamiért, mindkét részről.

És még annyit...a régi világban teljesen elfogadott volt, hogy az anyagi jólétért idősebb, tehetős emberhez mentek feleségül a lányok.

2013. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!