Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyum...

Mit csináljak, ha anyum fiatal akar lenni?

Figyelt kérdés
mostanában egyre többet panaszkodik erről.mit tehetnék?
2010. márc. 29. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Majd elmúlik...
2010. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet klimax vagy hasonló. Ő se lesz már fiatalabb és ez eléggé sokkolja a 40-50es korosztályt. Majd belenyugszik.
2010. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármit is teszel/ tesz, akár te, akár ő...bizony fiatalabb már nem lesz. Ilyen az élet, az évek múlásával csak öregszünk, fiatalodni nem tudunk.

Adj neki időt, bele fog nyuodni, törődni. Max. légy most egy kicsit megértőbb vele, bármien téren.

2010. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 50 vagyok és nekem is volt ilyen korszakom még most is néha, majd elmúlik arra figyelj ne csináljon magából bohocot mint sok nő méltóságal és vidáman lehet belépni a 40 fölöttiekhez, és mindig mond neki hogy jól néz ki,vegyél neki torna bérletet vagy menj vele futni,egy új frizura, manikür akár te is megcsinálatod neki egy új smink jó kozmetikum, pakolások,stb de semmi kirívó haspólo,fényes cucc mert röhejes karda beáta lesz az emberből, én megelégedem egy klasz lakk táskával de látni nevetséges öreg csajokat is.Légy mellette mert nem könnyű időszak hormonok meg minden.sokat segített a lányom nekem 18 most, nagy dumálós csajozós estéket csinált nekem dvd-vel pattogatott kukoricával sok türelemmel, szeretettel nem könnyü bele törödni , hogy változik a teste,haja, bőre,mindene, hidd el.
2010. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell törődni, hogy az öregedést senki nem ússza meg.Feltéve, ha hosszú életű lesz. Egyet nem kellene: hogy most kezdjen korának nem megfelelően öltözködni, sminkelni. Rémes, mikor haspólót vesznek fel, miniszoknyát, feketére kihúzzák a szem környékét.Persze vannak, akik olyan szerencsés alkatúak, hogy a lányukkal testvérként is megjelenhetnek. Én most azokról beszélek, akiken nyomot hagyott az idő. Ami még rosszabb, hogy a kollégák szembe dicsérik: klasszul nézel ki, a háta mögött kiröhögik. Szóval Te ismered anyukádat,hogy jó kritikusa légy.Ha meg panaszkodik, hogy itt fáj, ott fáj, mondd neki az igazat, lesz az még rosszabb is. Persze van aki testben öregszik, de a lelke, a gondolkodása,a szíve mindig fiatal marad. De azért tenni kell: szeretni az életet, a környezetet, és érdeklődni mindenki és minden iránt.
2010. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz vele kezdeni, majd "kinövi". Nem tudja elfogadni, hogy öregszik. Hát márpedig ez van. Ennél többet te sem mondhatsz neki.
2010. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Életet az éveknek! Tudod, amíg a nők el vannak foglalva a kicsi gyerekkel, évek telnek el, magukra alig gondolnak, csak a gyerekekre. És aztán ha felnő a gyerkő, hopp, itt vagyok, újra önnmaga akar lenni. Semmi rossz nincs ebben, helyesebben ez nagyon jó. Én is azt szoktam mondani a kismamáknak: röpke húsz év, és újra magad lehetsz. Az öltözködés csak egy része ennek a foylamatnak. Ebben valóban segíthetsz, hogy mértéktartó legyen. De minden másban kiteljesítheti magát igazán, szélesítheti az érdeklődési körét, olvashat filozófiákat, tanulhat nyelveket vagy bármit, járhat sportolni, utazásokra is elszánhatja magát, ha van anyagi háttér, stb. Nemcsak a húszéveseké a világ!!!
2010. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerezzen be egy fiatal pasit! (aki fiatalít rajta, legalábbis úgy fogja érezni!)
2010. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg,és mondd neki azt: mindenki annyi idős,amennyinek érzi magát!Állj mellette,de azért légy Vele szemben őszinte,légy a bizalmasa,de kritikusa is egyben.Ez elég nehéz időszak számára,valahol meg lehet érteni.
2010. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem teljesen értem a kérdést:)

Mit takar pontosan, hogy anyud fiatal akar lenni? Bohócot csinál magából, vagy kezd törődni magával? Hány éves anyukád? Miről panaszkodik?

Tudom, egy tizenévesnek hihetetlen, de az igazi élet 40 felett kezdődik. A negyvenes korosztály még sok minden, de nem öreg. Ha az történik, hogy nyitottabbá vált, kezd programokat szervezni, már gondol önmagára is, és nem csak "anyu" akar lenni, az teljesen normális. Most jött el az ideje:)

2010. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!