Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtagadnátok az apátokat...

Megtagadnátok az apátokat ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az élettársa hordja a nadrágot, mióta ismerem próbál befektetíteni, megalázni, be is feketít, meg is aláz, a saját gyerekeinek mindent megad.


Apám védi, teszi is alá a lovat, ráadásul úgy áll hozzá, hogy igenis menjek el dolgozni és hagyjam a fenébe.


Nemrég anyám kidobott, nehéz megmagyarázni miért, ezért apámtól kértem lakhatási segítséget. A barátnője miatt csak a kertben sátorozhatok konkrétan, a házba reggel 6 és este 10 között be se mehetek, persze a saját poronytyai apám élettársának a házában élnek, és valahányszor ide átjönnek hawaii buli diszkó van, úgy beszélnek velem mint egy kutyával és az apám ezt hagyja.


Most majdnem hajléktalan lettem a családom miatt, ha a barátnőm nem lenne mellettem talán öngyilkos lennék. Beszéltem apával hogy nem vezet jóra ez a helyzet, hogy döntse már el ki a vére, hogy megaláz, és hogy szerintem felelős az egész miatt és nem engem kellene rendre utasítani mert ez egyszerűen természetellenes.


Ez alig fél órája történt. El kezdett üvölteni, hogy kussoljak. Mivel tudom, hogy őrült, nem szóltam egy szót sem, de ettől függetlenül felállt odajött hozzám és kétszer fejbevert. Csak azért nem védekeztem, mert nem akartam még nagyobb verekedést, eltűrtem ezt a két ütést de úgy érzem meg lettem tagadva.


Ezt a megtagadást pedig szeretném viszonozni. Ha ki tudok mászni ebből a helyzetből, minden kapcsolatot megszakítok a családommal.


(ráadás: az akkori barátnője (anyám miatt) 30 éve, a saját apját is megütötte)


Vélemény?


2013. aug. 13. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kitagadási végrendelet?


Na ez határozottan érdekel.


Én is végig féltem a gyerekkoromat apámtól,hogy mikor üt meg úgy valami mondvacsinált okokkal,hogy ottmaradok.

Születésnapomkor szinte mindig megvert.


Aztán felnőttkoromban rá akart venni sok milliós hitelre,amit majd neki odaadok,ő meg beforgatja és milyen jól fogok járni.Én meg tudván,hogy úgy szórja a pénzt,ha van neki,mint a szerencsejátékos nem mentem bele tudtam,hogy tönkre akar tenni,főként,hogy más közeli rokonnal is ezt tette.


Na ha van ilyen kitagadási végrendelet,akkor 2 éven belül megejtem.


Főként,hogy eléggé aggaszt,hogy vagyon helyett nagy adósságot öröklök.

2013. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!